Te znaki zodiaku są fałszywe. Uważaj, zanim im zaufasz

Nie można na nich polegać.
Te znaki zodiaku są fałszywe. Uważaj, zanim im zaufasz
Fot. pexels (Lanyjade Mondou)
02.06.2023

Często zdarza się nam zaufać niewłaściwej osobie. Później, kiedy ona zawiedzie nasze zaufanie, żałujemy tego. Skąd zatem mamy wiedzieć, kto jest warty naszej przyjaźni? W przypadku nowych znajomości najlepiej jest stosować zasadę ograniczonego zaufania. Astrologowie wskazali także 3 znaki zodiaku, które uważane są za fałszywe. W relacji z nimi lepiej zachować ostrożność.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Często zakochują się bez wzajemności

Znaki zodiaku, które uważana są za fałszywe

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta to urodzeni egoiści, którzy zawsze stawiają siebie na pierwszym miejscu. W kręgu znajomych cieszą się dużą popularnością, ponieważ są postrzegane jako wesołe i niezwykle rozmowne. Zazwyczaj mają tak wielu przyjaciół, że nawet nie zauważają, kiedy zawiodą zaufanie jednej osoby i ta się od nich odwróci. Niestety, ten znak zodiaku zbytnio nie przywiązuje się do innych osób i nie odczuwa także zbytniego poczucia winy, jeśli kogoś zawiedzie.

Skorpion

Skorpion jest z natury bardzo nieufny i zazwyczaj wychodzi z założenia, że zostanie przez kogoś zraniony bądź oszukany. Z racji na to ma duży problem z nawiązywaniem zdrowych relacji z innymi. Dla własnego bezpieczeństwa Skorpion nikogo nie obdarza zaufaniem i preferuje luźne znajomości. Przyjaźń w jego przypadku wydaje się być zbyt zobowiązująca. Kiedy inna osoba powierzy mu swój sekret, nie czuje się w obowiązku, aby zachować go dla siebie. Nie widzi ku temu powodów.

Ryby

Ryby mają wrodzoną tendencję do podejmowania złych decyzji. Właśnie z tego powodu często udaje im się nieświadomie kogoś skrzywdzić. Ten znak zodiaku nie wykształcił w sobie umiejętności wyczucia sytuacji czy punktu widzenia innych osób. Ryby to zazwyczaj osoby wysoko wrażliwe, które na siłę chcą wszystkich zadowolić, a to jest najczęściej niemożliwe. Kiedy czują, że są pod ścianą, kłamstwo okazuje się być dla nich jedynym rozwiązaniem. Kiedy zabrną w nim zbyt daleko, tracą kontrolę nad sytuacją.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę. Bardzo często manipulują swoim otoczeniem

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 29.05. - 4.06.
Horoskop tygodniowy 29.05. - 4.06. - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.06.2023 02:12
Jesli chodzi o bliznieta i skorpiony- zgadzam sie w 100% znam taka coreczke i mamuske- obie siebie warte!! plotkart, manipulantki, widza tylko czubek wlasnego nosa. Natomiast jestem zaskoczona jeśli chodzi o ryby..one wydaja sie właśnie bardzo przyjazne, emocjonalne i sympatyczne :)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie