Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Często zakochują się bez wzajemności

Są wrażliwe i przez to miłosne zawody zadają im jeszcze więcej cierpienia.
Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości. Często zakochują się bez wzajemności
Fot. Pexels (Mẫnn Quang)
25.05.2023

Niektóre osoby nie mają większego problemu ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Często swojego przyszłego męża lub żonę poznają w liceum czy na studiach. Niestety, nie wszyscy mają takie szczęście. Astrologowie wskazali 4 znaki zodiaku, dla których zawód miłosny to chleb powszedni. One marzą o związku, a przez to spotyka je masa rozczarowań.

Zobacz także: Życie tych znaków zodiaku nie należy do najłatwiejszych. Bardzo często mają pecha i regularnie przydarzają się im niemiłe incydenty

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości

Panna

Mimo że Panna jest niezwykle wybredna w kwestii swojego potencjalnego partnera, kiedy już się zakocha, jest gotowa poświęcić dla relacji całą siebie. Niestety, jest ona zaliczana do znaków zodiaku, dla których miłosne rozczarowania to chleb powszedni. Panna wie, że droga do szczęścia bywa wyboista i nie boi się próbować. Jednak próby odnalezienia księcia z bajki czasami kosztują ją zbyt wiele.

Rak

Rak jest otwarty na nowe znajomości. Podświadomie liczy, że w jego życiu pojawi się ktoś, kto będzie warty jego uwagi. Ten znak zodiaku nie boi się okazywać swoich emocji. Jest bardzo empatyczny i cierpliwy, ma jednak także zwykłego pecha. Często na swój obiekt westchnień wybiera niewłaściwe osoby, do których szybko się przywiązuje. Rak źle znosi rozczarowania, a one są dla niego codziennością. Lepiej będzie dla niego, jeśli nieco odpuści.

Ryby

Ten znak zodiaku często patrzy na świat przez różowe okulary. Przez nie także postrzega swojego partnera. Mimo że on ma wiele wad, osoba spod znaku Ryb będzie udawać, że to chodzący ideał. Niestety, kiedy zacznie postrzegać rzeczywistość taką, jaka jest naprawdę, może być za późno. Miłosny zawód będzie miał wyjątkowo gorzki smak.

Koziorożec

Koziorożec często jest bardzo niezadowolony nie tylko ze swojego życia miłosnego, lecz także z innych aspektów swojej egzystencji. Ten znak zodiaku ma talent do poznawania dobrych osób w złych okolicznościach. Ma także problem z przyznaniem się do tego, że niewłaściwie ulokował uczucia. Właśnie dlatego woli tkwić w związku, które nie daje mu tego, na co zasługuje, zamiast przyznać się do pomyłki.

Zobacz także: Najbardziej podejrzliwe znaki zodiaku. One nigdy nie zaufają w pełni
Źródło: ofeminin.pl 

Polecane wideo

Idealne buty na wiosnę. Będziesz chciała nosić je non stop
Idealne buty na wiosnę. Będziesz chciała nosić je non stop - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie