Te znaki zodiaku w maju mogą zostać poważnie zranione. Powinny chronić swoje serce ponad wszystko

Niektóre z nich spotkają naprawdę przykre sytuacje.
Te znaki zodiaku w maju mogą zostać poważnie zranione. Powinny chronić swoje serce ponad wszystko
Fot. Unsplash (DESIGNECOLOGIST)
10.05.2023

Maj będzie przełomowym miesiącem w życiu wielu osób. Niektórzy ten miesiąc zaliczą do wyjątkowo udanych, inni z kolei będą lizać rany. Szczególnie powinien uważać Lew i Waga. Strzelec także musi mieć się na baczności. Te znaki zodiaku mogą zaufać niewłaściwym osobom, przez co potem spotka je duże cierpienie. Powinny przede wszystkim chronić swoje serce.

Zobacz także: Nerwowe znaki zodiaku. Wybuchają w najmniej spodziewanych momentach

Te znaki zodiaku w maju może spotkać duże rozczarowanie

Strzelec

Strzelec powinien uważać przede wszystkim na przyjaciół, bowiem najciemniej jest pod latarnią. Ten znak zodiaku zaufał bezgranicznie swojej przyjaciółce i powierzył jej swój największy sekret. Niestety, może się okazać, że jego tajemnica ujrzy światło dzienne, a on szybko tego pożałuje. Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny. Po tej sytuacji Strzelec będzie ostrożniej dobierał sobie znajomych. Niestety (lub stety), to czas, aby zakończyć pewne relacje.

Lew

Podobnie jak Strzelec, Lew może spodziewać się ataku ze strony najbliższej osoby. Ten znak zodiaku powinien pamiętać, że zdrada nie zaczyna się w łóżku. Jeśli twój partner nie czuje się szczęśliwy w relacji z Tobą i fantazjuje o kimś innym, może to czas, aby zakończyć ten związek? Oboje zasługujecie na szczęście. Mimo że przez chwilę będzie bolało, być może znajdziesz spełnienie u boku kogoś innego.

Waga

Waga powinna wykazać się wzmożoną czujnością w pracy. Pamiętaj, że nie każdy ma dobre intencje. Być może ktoś zaoferuje Ci pomoc tylko po to, aby Ci zaszkodzić. Najlepszym sposobem na takie osoby jest sumienny wykonywanie swoich obowiązków i niewchodzenie w głębsze relacje ze współpracownikami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej pedantyczne. Kochają porządek, nienawidzą braku kontroli

Polecane wideo

6 sposobów, by spalić dodatkowe kalorie… bez wizyty na siłowni
6 sposobów, by spalić dodatkowe kalorie… bez wizyty na siłowni - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie