Te cyfry numerologiczne nie powinny razem pracować. W swoim towarzystwie zapominają o służbowych obowiązkach...

Jeśli dojdzie do sytuacji, w której szczęśliwie połączą się drogi numerologicznej trójki oraz szóstki, można liczyć na prawdziwe miłosne fajerwerki.
Te cyfry numerologiczne nie powinny razem pracować. W swoim towarzystwie zapominają o służbowych obowiązkach...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
09.05.2023

Osoby, których cyfrą numerologiczną jest trójka, mają w sobie coś bardzo szczególnego. To niezwykłe wewnętrzne ciepło i moc, dzięki której przyciągają innych jak magnes. Emanują dobrą energią. Gdziekolwiek się nie pojawią, tam momentalnie łagodzą obyczaje. Świetnie wpływają na otoczenie dzięki swej ujmującej pogodzie ducha, wrodzonemu optymizmowi, jak i nieprzeciętnemu opanowaniu. Zupełnie od niechcenia sprawiają, że ludzie zaczynają czuć się w ich towarzystwie o wiele bardziej zrelaksowani. Ponadto są fantastycznymi dyplomatami, którzy są w stanie załagodzić nawet najzacieklejsze spory. Co ciekawe, bardzo wiele łączy je z numerologicznymi szóstkami. I je uważa się za niezrównanych życiowych towarzyszy. Tak samo jak trójki cieszą się sympatią i poważaniem. To ludzie uroczy, zabawni, szlachetni, lojalni, prawdomówni, a do tego obdarzeni rzadko spotykanym magnetyzmem. Jak wygląda relacja obu tych niezwykłych numerologicznych osobowości?

Zobacz także: To oryginalne imię nosi zaledwie 8 kobiet w Polsce. Jest bardzo romantyczne i kojarzy się z wiosną

Niezwykłe miłosne przyciąganie numerologicznej trójki i szóstki

Jeśli dojdzie do sytuacji, w której szczęśliwie połączą się drogi numerologicznej trójki oraz szóstki, można liczyć na prawdziwe miłosne fajerwerki. Często zakochują się bowiem w sobie od pierwszego wejrzenia. Już w pierwszych chwilach po poznaniu doskonale wiedzą, że powinny zacząć lepiej się poznawać. Ich spotkaniu towarzyszy elektryzująca zmysłowość i niezwykle romantyczna aura. Jednym słowem, nie mogą się sobie oprzeć

Numerologiczna szóstka, która w związkach zawsze czuje się górą i zazwyczaj dyktuje przez to warunki, nieoczekiwanie łagodnieje. Nagle przestaje jej zależeć na graniu w związku pierwszych skrzypiec. Chce znać wszystkie myśli trójki i wciąż wchodzić z nią w dialog, aby przypadkiem niczego jej nie nakazać, czy by jej nie urazić. W tej relacji staje się dojrzalsza.

Trójka, która nieustannie snuje marzenia o idealnej miłości aż po grób, a której oczekiwania często bywają zbyt wygórowane, schodzi w końcu na ziemię. Dostrzega najpiękniejsze cechy charakteru szóstki i z przymrużeniem oka traktuje jej wady. Zaczyna rozumieć, że ideał, który miała w myślach nie istnieje, szóstka zaś jest do niego jednak najbardziej zbliżona niż ktokolwiek inny. 

Mówi się, że trójka i szóstka raczej nie powinny razem pracować. Ot, w swoim towarzystwie zapominają o służbowych obowiązkach...

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Warto poznać ich największą wadę, zanim powiesz „tak”...

Polecane wideo

Zjawiskowy styl dla fanek szykownego minimalizmu. Dziewczyny z Rzymu go uwielbiają
Zjawiskowy styl dla fanek szykownego minimalizmu. Dziewczyny z Rzymu go uwielbiają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie