Zodiakalni wieczni chłopcy. Odpowiedzialność i zaradność nie jest ich mocną stroną

Rzadko przyznają się do błędów i wciąż są skupieni na sobie.
Zodiakalni wieczni chłopcy. Odpowiedzialność i zaradność nie jest ich mocną stroną
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ottway_thelabel/)
05.05.2023

Wiele znaków zodiaku, do których można zaliczyć między innymi Byki, Koziorożce, czy Panny bardzo poważnie traktują życie zawodowe, jak i osobiste. Zawsze starają się kierować nie emocjami, a zdrowym rozsądkiem. Myślą nie tylko o zapewnieniu sobie rozrywek, ale o przyszłości. Są też bardzo zaradni i nieprzeciętnie opiekuńczy. Jeśli się z kimś wiążą, czują się za tę osobę odpowiedzialni. Inne jednak ani myślą brać wszystko na serio. Życie to dla nich przede wszystkim zażywanie przyjemności i chwytanie emocji. Najlepiej jak największych... Odpowiedzialność, jak i zaradność raczej nie leży w ich naturze. Kogo można uznać za zodiakalnych wiecznych chłopców?

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Warto poznać ich największą wadę, zanim powiesz „tak”...

Barany, Lwy, Wodniki i Ryby, czyli zodiakalni wieczni chłopcy

Za zodiakalnych wiecznych chłopców, którzy wierzą, że wszystko zawsze ujdzie im na sucho, zwykło się uważać Barany, Lwy, Wodniki oraz Ryby. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają przygody, adrenalinę i bardzo rozrywkowe życie. Są pewni siebie i sprawiają wrażenie niezwykle męskich, jednakże po związaniu się z nimi okazuje się często, że to tylko ułuda. To faceci, którzy tylko zgrywają macho. W głębi serc są rozbrykanymi nastolatkami. Chcą żyć tu i teraz. Nie zaprzątają sobie głowy tym, co czeka ich, jak i członków ich rodziny w przyszłości. 

Niestety nie uczą się na błędach i nie biorą odpowiedzialności za swoje czyny. Gdy prawda o ich wybrykach wychodzi na jaw, nawet nie przepraszają. Zaczynają po prostu odwracać przysłowiowego kota ogonem, naginając fakty. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia i mrugnięcia okiem zrzucają winę na innych, udając niewiniątka, które ktoś podstępnie zmanipulował. Pomimo ich wad kobiety do nich lgną. Barany, Lwy, Wodniki i Ryby są po prostu nieprzeciętnie zmysłowe, inteligentne i zabawne, a do tego nie sposób się z nimi nudzić. Winy są im zazwyczaj szybko wybaczane. 

Zobacz także: Ten popularny senny koszmar zwiastuje pomyślną przyszłość. Możesz być pewna, że odniesiesz wkrótce wiele sukcesów

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kamila (Ocena: 5) 05.05.2023 20:48
Najważniejsze to dobra antykoncepcja. Polecam mechaniczną formę antykoncepcji dla kobiet - diafragmę dopochwową Caya
odpowiedz

Polecane dla Ciebie