Te znaki zodiaku mają największą słabość do używek. Najciężej im potem walczyć z nałogami

Doskonale znają się na alkoholach i chętnie opowiadają o nich rozmaite ciekawostki. Otoczenie postrzega ich jako wielkich smakoszy.
Te znaki zodiaku mają największą słabość do używek. Najciężej im potem walczyć z nałogami
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lornaluxe/)
25.04.2023

Niektóre znaki zodiaku, jak na przykład Byki, czy Wodniki, nie odnajdują większej przyjemności w raczeniu się napojami alkoholowymi. Stawiają często na bardzo zdrowy tryb życia i starają się wyeliminować ze swojej diety wszystkie używki, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na ich formę. Inne jednak, nie wyobrażają sobie życia bez fundowania sobie małych „wyskokowych” przyjemności. Które znaki zodiaku mają do nich największą słabość?   

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Warto poznać ich największą wadę, zanim powiesz „tak”...

Lew, Panna i Koziorożec, czyli znaki zodiaku, które powinny uważać na używki

Znakami zodiaku, które mają największą słabość do używek, są Lwy, Panny oraz Koziorożce. Uwielbiają relaksować się, racząc się winem, a zwłaszcza mocniejszymi trunkami. Otoczenie postrzega ich jako wielkich smakoszy. Doskonale znają się na alkoholach i chętnie opowiadają o nich rozmaite ciekawostki. Swą wiedzą na ten temat potrafią mile zaskoczyć. Co więcej, równie duże wrażenie na innych robi ich wyczucie smaków. Rozpoznają w trunkach nawet najsubtelniejsze nuty.

Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, że Lwy, Panny i Koziorożce często przesadzają z używkami. Postrzega się ich jako kulturalnych, wyrobionych znawców, a tymczasem za ich regularnym częstowaniem się alkoholem, kryją się nierzadko duże problemy. Ludzie spod tych znaków zodiaku zwykli po prostu czasem robić dobrą minę do złej gry i zamiast wypłakać się przyjaciołom, biją się z przykrymi myślami w samotności. Nie wpływa to za dobrze na ich kondycję psychiczną. W rezultacie piją coraz więcej i więcej.  

Zobacz także: Ten sen to ważny znak. Gdy śni Ci się regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia

Polecane wideo

Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy
Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie