Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Warto poznać ich największą wadę, zanim powiesz „tak”...

Warto dobrze zastanowić się przed podjęciem tak ważnej życiowej decyzji.
Te znaki zodiaku to najgorsi mężowie. Warto poznać ich największą wadę, zanim powiesz „tak”...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
24.04.2023

Mnóstwo kobiet zachwyca się harmonijnymi relacjami z facetami spod znaku Byka, czy Ryb. Są romantyczni, wrażliwi, ciepli, czuli, empatyczni, a do tego godni zaufania. W ich towarzystwie czują się bardzo dowartościowane i kochane. Mają po prostu pewność, że to mężczyźni, którzy nigdy nie zawiodą ich zaufania, ponieważ nie zwykli rzucać słów na wiatr. Jeśli wręczają im zaręczynowe pierścionki, są zachwycone i często bez dłuższego namysłu odpowiadają „tak!”. Kiedy o rękę prosi nas jednak nie pan Byk, czy Ryby, ale Baran, Skorpion bądź Lew, warto dobrze zastanowić się przed podjęciem tak ważnej życiowej decyzji. Niestety nie można uznać ich za narzeczonych i mężów idealnych. Jakie są ich największe wady?

Zobacz także: Tym znakom zodiaku można ufać bezgranicznie. To ludzie o szlachetnych charakterach, którzy Cię nie zawiodą

Baran, Skorpion i Lew, czyli znaki zodiaku, których nie można uznać za mężów idealnych

Mężczyźni spod znaku Barana, Skorpiona i Lwa słyną ze swych wielkich temperamentów. Mają w sobie niezwykłą siłę przyciągania. Płeć przeciwna zawsze zwraca na nich uwagę. Bywają nieprzeciętnie inteligentni, optymistycznie nastawieni do życia, pogodni i ciekawi świata. Inspirują innych do wychodzenia ze strefy komfortu. Są nierzadko bardzo pewnymi siebie duszami towarzystwa, za którymi przepada otoczenie. Ot, mają ujmujące poczucie humoru, niemałą charyzmę i wielki seksapil. Trudno o bardziej zmysłowych facetów. Krótko mówiąc, niełatwo oprzeć się ich urokowi. Ponadto, gdy się w kimś zadurzą, wykazują się nie lada pomysłowością i romantyzmem. Wciąż chcą zaskakiwać oryginalnymi pomysłami na randki. Swym wybrankom prawią wyrafinowane komplementy i wciąż zapewniają je, że jeszcze nigdy nie spotkali tak niezwykłych kobiet. 

Barany, Skorpiony, jak i Lwy oprócz sporej ilości zalet posiadają też niemało wad. Przede wszystkim są egoistyczni, niestali w uczuciach i kochliwi. Jeśli nie chcemy skończyć ze złamanym sercem, ich miłosne deklaracje lepiej przez dłuższy czas traktować z przymrużeniem oka i w pełni się nie angażować. Warto mieć na uwadze, że to mężczyźni, którzy mają dusze zdobywców. Naprawdę trudno odmówić im sobie flirtów, nawet kiedy są w poważnych związkach. Nie mają moralnych problemów ze skokami w bok.   

Zobacz także: Te cyfry numerologiczne powinny trzymać się od siebie z daleka. Mogą stać się największymi wrogami

Polecane wideo

Stworzenie idealnej stylizacji jeszcze nigdy nie było prostsze. Na pewno masz te 2 super modne rzeczy w szafie
Stworzenie idealnej stylizacji jeszcze nigdy nie było prostsze. Na pewno masz te 2 super modne rzeczy w szafie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.04.2023 22:19
I przez takie jebnięte artykuły świat się psuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie