Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wiele obiecują, ale niewiele dają. Ich zapewnienia lepiej traktować z przymrużeniem oka

Początki relacji z nimi są bardzo obiecujące i intensywne. Niestety często nie kończą się poważnym związkiem.
Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wiele obiecują, ale niewiele dają. Ich zapewnienia lepiej traktować z przymrużeniem oka
Fot. Unsplash (J. Nix)
03.05.2023

Mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku, takich jak na przykład Ryby, czy Byki, są często uważani za partnerów idealnych. Są nie tylko bardzo wrażliwi, empatyczni i romantyczni, ale także prawdomówni. Nie rzucają słów na wiatr. Nie wypowiadają słowa „kocham”, dopóki nie są tego w stu procentach pewni. Cechuje ich nieprzeciętna szczerość. Często grają po prostu w otwarte karty. Nie obiecują komuś miłości po przysłowiowy grób, jeżeli nie czują się na siłach na tworzenie w danej chwili poważnego związku. Po prostu fatalnie czuliby się ze świadomością, że złamali czyjeś serce. Inni jednak, nie mają w miłosnym polu najmniejszych skrupułów. Które znaki zodiaku lepiej traktować z przymrużeniem oka i nie ufać ich deklaracjom?

Zobacz także: To oryginalne kobiece imię oznacza „krzak róży”. Trudno o bardziej czarujące

Niełatwe relacje z kochliwymi panami Rakami

Faceci Raki słyną z wypowiadania finezyjnych komplementów. To prawdziwi mistrzowie uwodzenia. Zawsze doskonale wiedzą, w który punkt trafić i w jaki sposób najszybciej kogoś sobie zjednać. Robią zawsze doskonałe pierwsze wrażenie. Są pogodni, otwarci i sympatyczni. Ujmują poczuciem humoru, wszechstronnymi zainteresowaniami i kulturą osobistą, a do tego nie brakuje im seksapilu. Śmiało można powiedzieć, że to jedni z najbardziej zmysłowych facetów. Początki relacji z nimi są bardzo obiecujące i intensywne. Niestety często nie kończą się poważnym związkiem, jak to Raki wcześniej obiecywały. 

Otóż Raki zobowiązują się do wielu rzeczy, aby tylko osiągnąć swój cel i zawrócić komuś w głowie, ale w rezultacie z siebie niewiele dają. To mężczyźni niestali w uczuciach, niezdecydowani i kochliwi. Gdy grunt zaczyna się im palić pod nogami, znikają. Raczej nie wyjaśniają, dlaczego nieoczekiwanie zrywają z kimś kontakt. Wiele osób zarzuca im, że mają ghosting we krwi. Zmieniają się jednak nie do poznania, kiedy do szaleństwa się w kimś zakochają. 

Zobacz także: Pozycje, w których zasypiasz z partnerem, wiele mówią o Waszym związku. Sprawdź, czy masz udaną relację

Polecane wideo

Jaką biżuterię wybrać na ślub? Oto najnowsze zachwycające trendy
Jaką biżuterię wybrać na ślub? Oto najnowsze zachwycające trendy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 3) 03.05.2023 09:42
Nie tylko Raki, ale mężczyźni ogółem 😂😂😂
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie