Te znaki zodiaku żyją w nieformalnych związkach. Nawet nie myślą o małżeństwie

One zdecydowanie nie lubią zobowiązań.
Te znaki zodiaku żyją w nieformalnych związkach. Nawet nie myślą o małżeństwie
Fot. Pexels (cottonbro studio)
19.04.2023

Coraz więcej osób decyduje się na nieformalne związki. Młodzi ludzie buntują się przeciwko licznym zobowiązaniom, które niesie ze sobą małżeństwo i mówią mu stanowcze „nie”. Astrologowie twierdzą, że niektóre znaki zodiaku szczególnie preferują życie na tzw. „kocią łapę”. One nawet nie myślą ustatkowaniu się.

Zobacz także: Te znaki zodiaku czeka życiowy test. W najbliższym czasie życie da im w kość

Znaki zodiaku, które wolą nieformalne związki

Waga

Waga nie dopuszcza do siebie myśli o ustatkowaniu się. Ten znak zodiaku jak ognia unika zobowiązań i nie chce brać odpowiedzialności za drugą osobę. Często jest roztrzepana i sama nie potrafi zapanować nad swoim życiem. Kiedy partner zacznie oczekiwać od Wagi deklaracji, ona może zamknąć się w sobie, a nawet nieoczekiwanie uciec. Chodzi bowiem swoimi drogami i nie lubi czuć presji. Łatwo sprawić, że się zniechęci i zamknie w sobie.

Koziorożec

Koziorożec jak ognia unika formalnych związków i deklaruje to wprost. Nie chce ograniczać się tylko do jednaj osoby, ponieważ wie, że jeszcze kiedyś w jego życiu może pojawić się ktoś, kto przewróci jego świat do góry nogami. On zawsze zostawia sobie otwartą furtkę. Ciężko go za to winić, ponieważ taki już jest. Jeśli chcesz sformalizować związek z Koziorożcem, bardzo prawdopodobne jest, że on zniechęci się i ucieknie. Z kolei jeśli będziesz cierpliwie czekać, aż on podejmie jakiś krok, możesz się nie doczekać.

Byk

To nie do końca tak, że Byk jest sceptycznie nastawiony do małżeństwa. Bierze je pod uwagę, jednak sformalizowanie związku musiałoby się odbyć całkowicie na jego zasadach. To sprawia, że obie strony się zniechęcają, ponieważ żadna z nich nie chce pójść na ustępstwa. Byk winę za odwlekanie ślubu często zwala na brak pieniędzy, jednak nie jest to prawdziwy powód. W rzeczywistości ten znak zodiaku boi się poważnych deklaracji. Im bardziej drugiej stronie zależy na sakramentalnym „tak”, tym bardziej Byk zaczyna się wycofywać.

Zobacz także: Ludzie spod tego znaku zodiaku są prawdziwymi domatorami. Nie znoszą piątkowych imprez i wyjazdów na urlop

Polecane wideo

10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami
10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2023 21:33
Wbijamy 10kom
odpowiedz

Polecane dla Ciebie