Psychologia dłoni: Co mówi o Tobie długość palców?

Jeden palec skrywa całą Twoją tajemnicę.
Psychologia dłoni: Co mówi o Tobie długość palców?
fot. Unsplash (Olive, Gabriela Fechet)
09.04.2023

Nie bez powodu mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety. Okazuje się, że na podstawie długości naszych palców, a raczej ułożenia ich względem siebie, można wywróżyć wiele na temat cech naszego charakteru. Przyjrzyj się uważnie długości swojego palca serdecznego oraz małego.

Co widzisz?

Zobacz również: Co kształt ust mówi na Twój temat? Zobacz, jak postrzegają Cię mężczyźni

Długość palców a charakter

Zapewne wróżyłaś już ze swoich linii dłoni, aby dowiedzieć się, co takiego czeka Cię w przyszłości. Wiedziałaś, że znaczenie ma również... długość naszych palców?

Może to zabrzmieć początkowo dziwnie, ale gdy porównasz stosunek swojego palca serdecznego i małego, poznasz unikalne cechy swojego charakteru. Wiedziałaś, ile tajemnic może ukrywać Twój mały palec?

Na podstawie ich długości wyróżnia się trzy różne typy osobowości.

Poniższy rysunek przedstawia wszystkie możliwe kombinacje. Mały palec może sięgać powyżej (B) lub poniżej (C) najwyższej obręczy na palcu serdecznym, albo być z nią na równi. Właśnie to decyduje o tym, jakim jesteś człowiekiem. 

Nie musisz traktować tego testu jak wyroczni, ale będziesz zaskoczona rozwiązaniem. 

Przyjrzyj się uważnie powyższemu obrazkowi, wybierz swój typ i przeczytaj wynik.

Wariant A

Jeśli najwyższa linia na palcu serdecznym jest równa z wysokością małego palca, należysz do typu osobowości A, czyli niezwykle powściągliwego i zamkniętego w sobie. Nie jest Ci łatwo otworzyć się na innych, a otoczenie odbiera Cię jako kogoś niezależnego i pewnego siebie. 

Najbardziej złości Cię wykorzystywanie i niesprawiedliwość, dlatego zawsze dążysz do wyrównania rachunków. Niektórzy mylą Twoją ekscentryczność z chłodnym dystansem, choć tak naprawdę masz dobre serce. Znajomość z Tobą wymaga jednak sporo cierpliwości i zrozumienia.

Wariant B

Osoby z wariantem B są bardzo wrażliwe oraz lojalne wobec bliskich. Kiedy wchodzą w relację, partner staje się dla nich całym światem. Skrycie marzą o znalezieniu takiej bratniej duszy.

Interesują Cię ludzie i sposób ich myślenia. Często tworzysz w głowie ich portrety psychologiczne. Lubisz też zabierać głos w ważnych dyskusjach.

Jeśli znajdziesz swoją pasję albo wymarzoną pracę, oddajesz się jej w całości. Nie sposób Cię od tego oderwać. W sytuacjach kryzysowych zachowujesz spokój.

Wariant C

Ostatni układ palców należy do osób optymistycznych, które łatwo wybaczają innym. Twój nadmiar energii może czasami męczyć towarzystwo, ale kogoś takiego nigdy się nie zapomina.

Masz duże poczucie humoru i mnóstwo pomysłów na minutę. Lubisz też generować konflikty, podważając cudze zdanie. Zawsze kwestionujesz rzeczywistość i jesteś przekonany o swojej racji.

W środku jednak jest w Tobie sporo lęku. Boisz się wychodzić ze strefy komfortu i podjąć ryzyko. Nade wszystko cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa. Dowie się o tym tylko najbliższa osoba.

Zobacz również: Co kształt paznokci mówi na Twój temat?

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz
Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2023 18:33
Opis wariantu B cała ja, z tym że mam układ palców jak w wariancie C :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie