Te cyfry numerologiczne powinny trzymać się od siebie z daleka. Mogą stać się największymi wrogami

Po poznaniu często pałają do siebie sympatią, ale później w ich kontaktach zaczyna pojawiać się niezdrowa rywalizacja.
Te cyfry numerologiczne powinny trzymać się od siebie z daleka. Mogą stać się największymi wrogami
Fot. Unsplash (M. Spiske/ Cerqueira)
11.04.2023

Numerologiczne piątki to ludzie, którzy roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę. Posiadają intrygującą moc przyciągania do siebie tłumów. Są żywiołowymi, radosnymi duszami towarzystwa. Zarażają bardzo optymistycznym stosunkiem do życia. Żyją natomiast z wielką pasją. Mają wszechstronne zainteresowania, więc nie sposób się z nimi nudzić. Uwielbiają fascynujące przygody i nowe doświadczenia. Nie umieją usiedzieć w miejscu. Ponadto są niezrównanymi gawędziarzami. Ich opowieści zawsze słucha się z nie lada przyjemnością. Inspirują swoje otoczenie, które często wychodzi dzięki nim ze swojej strefy komfortu. Numerologiczne ósemki to natomiast osoby o wielkich temperamentach. Cechuje je ogromna pewność siebie. Są przebojowe i bardzo odważne. Nie znoszą nudy, uwielbiają za to emocjonujący smak ryzyka. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jeśli coś sobie postanowią, nie spoczną, dopóki nie zrealizują swojego celu. Ludzie lgną do nich ze względu na ich wielką duchową siłę. Ósemki są urodzonymi liderami, którzy doskonale potrafią kierować zespołem. Lubią mieć na wszystko wpływ i nie znoszą sprzeciwu. Jak wyglądają relacje tych dwóch szalenie interesujących cyfr numerologicznych?

Zobacz także: Ten sen zwiastuje wielkie szczęście. Jeśli miewasz go regularnie, możesz być spokojna o swoją przyszłość

Trudne relacje numerologicznej ósemki i piątki 

Numerologiczne piątki i ósemki mają bardzo ciekawe osobowości. Ich zachowanie, a także i wygląd sugerują, że ma się do czynienia z nieprzeciętnymi silnymi charakterami. Po poznaniu często pałają do siebie sympatią. Ba, nie mogą się wręcz od siebie oderwać. Czują, że razem mogą dosłownie wszystko i będą tworzyły przyjacielski duet idealny. Zasypują się barwnymi opowieściami ze swojego życia. Im dalej w las, tym ich relacja staje się jednak coraz bardziej skomplikowana, a w końcu przemienia się w toksyczną. 

Potem w ich kontaktach zaczyna pojawiać się bowiem niezdrowa rywalizacja. Numerologiczna piątka, jak i ósemka zawsze budzą niemałą sympatię otoczenia, więc typuje się je na ulubieńców danych grup. Przyzwyczajone do wielkiej popularności nie lubią dzielić się uwagą. Najciężej przychodzi to ósemce. Koniec końców zaczyna zazdrościć piątce. Na każdym kroku się z nią porównuje i coraz częściej miewa wrażenie, że ta jest od niej lepsza. Jako że żadna ósemka nie wytrzyma utraty pierwszego miejsca i przeskoku na drugie, rozpoczyna się cicha, ale niezwykle zacięta walka o towarzyskie wpływy. Piątka dostrzegając coraz bardziej nieprzyjemne manipulacje ósemki, w końcu z niej rezygnuje i zniesmaczona kończy znajomość.  

Zobacz także: Znak zodiaku, który słynie z osobliwych zachowań. Często jest uważany przez otoczenie za ekscentryczny

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz
Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie