Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są bardzo nieśmiali. Rzadko kiedy decydują się na zrobienie pierwszego kroku

Są uważani przez otoczenie za bardzo powściągliwych.
Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są bardzo nieśmiali. Rzadko kiedy decydują się na zrobienie pierwszego kroku
Fot. iStock
10.04.2023

Faceci Ryby robią na wielu kobietach niemałe wrażenie. Nic dziwnego, jako że mają w sobie niezwykłą magnetyczną aurę, która sprawia, że się do nich lgnie. Naprawdę trudno o bardziej wrażliwych, uczuciowych, empatycznych i ujmujących poczuciem humoru mężczyzn. Posiadają bardzo przenikliwe umysły, są nieprzeciętnie kreatywni, a do tego wrażliwi na piękno. To prawdziwi esteci. Ryby mają wyśmienity gust filmowy, muzyczny i literacki.  Są też ciekawe świata. Ich wszechstronne zainteresowania często zadziwiają otoczenie. W ich towarzystwie naprawdę nie sposób się nudzić. Można rozmawiać z nimi bez końca. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku nie są jednak pozbawieni wad. 

Zobacz także: Ludzie o tych cyfrze numerologicznej są uważani za przyjaciół doskonałych. Można na nich polegać

Ryby: mężczyźni, którzy chcą być zdobywani

Faceci spod znaku Ryb uchodzą za niepoprawnych marzycieli i wielkich wrażliwców. Trzeba przyznać, że są też bardzo romantyczni. Gdy są zakochani, uwielbiają robić ukochanej osobie zaskakujące niespodzianki. Doskonale rozumieją kobiecy sposób myślenia. Potrafią wczuwać się w cudze emocje, więc czasem ma się wrażenie, jakby czytali w myślach.

To ludzie, których cechuje również introwertyczność i tajemniczość. Nie sposób odgadnąć ich myśli. Niewiele osób może powiedzieć, że zna ich na wylot. Niekiedy buzują w nich wielkie emocje, których sami nie są w stanie zrozumieć, więc zachowują się irracjonalnie. Nagle zamykają się w sobie i na długo znikają z pola widzenia. To zaś sprawia, że niezwykle trudno nawiązać z nimi głęboką relację. 

Ponadto Ryby bywają również chorobliwie nieśmiałe. Rzadko kiedy decydują się na zrobienie pierwszego kroku. Wszystko przez to, że panicznie boją się odrzucenia. Ich kolejną obawą jest to, że  obiekt westchnień, który uważali za chodzący ideał, przy bliższym poznaniu okaże się bardzo zwyczajny. Nie chcą się zawieść, więc.... nie robią absolutnie nic, choć są kimś zauroczeni. Zdecydowanie wolą, kiedy to kobiety zaczynają przejmować ster. Lubią być zdobywani. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który słynie z osobliwych zachowań. Często jest uważany przez otoczenie za ekscentryczny

Polecane wideo

Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥
Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie