Ludzie spod tego znaku zodiaku mają problemy z samoakceptacją

Często bywają przez to samotni lub wiążą się toksycznymi osobami. Ciągle mają wrażenie, że są niewystarczająco dobre.
Ludzie spod tego znaku zodiaku mają problemy z samoakceptacją
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
05.04.2023

Wiele znaków zodiaku, na przykład Barany, Skorpiony, Bliźnięta, czy Lwy cechuje ogromna pewność siebie. Są ludźmi przekonanymi o swojej ogromnej wartości. Nie mają tym samym większych problemów z samoakceptacją. Doskonale wiedzą, jak wielkie wrażenie robią na otoczeniu. Wierzą, że zasługują na wszystko, co najlepsze we wszystkich możliwych życiowych polach. Ich magnetyzm i niemały temperament sprawiają, że zawsze kręci się wokół nich wianuszek adoratorów, dzięki czemu nigdy nie narzekają na samotność. Ponadto mają wielkie wymagania co do swoich partnerów. Tym samym rzadko kiedy wchodzą w relacje, które można określić mianem toksycznych.

Są jednak i te, które zupełnie w siebie nie wierzą. Ciągle mają wrażenie, że są niewystarczająco dobre. Przez swoje niskie poczucie wartości często są samotne lub wiążą się z osobami o destrukcyjnych osobowościach. Który znak zodiaku ma największe kłopoty z polubieniem się?   

Zobacz także: Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wciąż kontrolują swoje partnerki. Bywają obsesyjnie zazdrośni

Panna: znak zodiaku, który boryka się z brakiem samoakceptacji  

Panny często uważa się za bardzo rozsądne i racjonalnie myślące osoby. Niestety ich stabilność emocjonalna spada, gdy tylko zaczynają rozmyślać na swój temat. Nieustannie borykają się ze spadkami samopoczucia i bardzo negatywnymi myślami. Mają skłonności do porównywania się z innymi. W owych porównaniach nie wychodzą jednak zazwyczaj najlepiej. Widzą się w krzywym zwierciadle, uważają się za gorsze i na każdym kroku same podcinają sobie skrzydła. Mimo że otoczenie wciąż je dopinguje i nie szczędzi im krzepiących słów, uwierzenie w swoje siły zajmuje Pannom mnóstwo czasu.  

Panny nie umieją walczyć o swoje szczęście. Nierzadko same doprowadzają się do zgubnych sytuacji. Zadurzają się w kimś i od razu chowają głowę w piasek, nawet jeżeli dana osoba zaczyna się nimi interesować. Panicznie boją się odrzucenia i tego, że ukochana osoba nieoczekiwanie zostawi je na lodzie. W relacjach miłosnych nie potrafią wychodzić z inicjatywą. Jeżeli mają zrobić pierwszy krok, rezygnują, mimo że z łatwością mogłyby zdobyć względy kogoś idealnie dla nich stworzonego. Same skazują się tym samym na samotność bądź wiążą się z nieodpowiednimi osobami. Wrażliwe, subtelne i chwiejne emocjonalnie Panny często budzą zainteresowanie manipulatorów i osób o toksycznych narcystycznych charakterach. Łatwo im nimi kierować. 

Zobacz także: Te cyfry numerologiczne pasują do siebie jak ulał. Ich związek można uznać za idealny

Polecane wideo

Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥
Wiosenne koszule i bluzki, w których się zakochasz. Są szykowne i bardzo romantyczne ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2023 12:24
Fh to idbhshxggdm na bbbbbeir i dgabs jej hg g ku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie