Przyjaźń między tymi cyframi numerologicznymi zwykle trwa przez całe życie. Trudno o mocniejszą więź

Już w pierwszych chwilach po poznaniu będą miały niepodparte wrażenie, że znają się od niepamiętnych czasów.
Przyjaźń między tymi cyframi numerologicznymi zwykle trwa przez całe życie. Trudno o mocniejszą więź
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
08.04.2023

Trudno o tak sympatyczne, szlachetne i godne zaufania osoby, jak numerologiczne dwójki. Mają po prostu gołębie szlachetne serca i są niezdolne do wyrządzania innym przykrości. Bije od nich ciepło. Ujmują wszystkich swą dobrocią, empatią i subtelnością. Nikogo nie zostawiają w potrzebie i zawsze można na nie liczyć. Numerologiczne trójki podobnie jak dwójki są uważane za bardzo serdeczne i przyjacielskie. To jednak osoby o wiele bardziej tajemnicze. Bywają nieodgadnione i roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę. Wszyscy, którzy znajdą się w ich otoczeniu, momentalnie zaczynają czuć się o wiele bardziej optymistycznie. Nic dziwnego, że ludzie za nimi przepadają. Mało kto jednak zna ich prawdziwą twarz. Co ciekawe, pokazują ją tylko nielicznym, których uważają za najwspanialszych przyjaciół. Często zaliczają do nich numerologiczne dwójki. 

Zobacz także: Ludzie spod tego znaku zodiaku są najbardziej rozrzutni. Wciąż szastają pieniędzmi

Niezwykła przyjaźń numerologicznej dwójki i trójki

Jeśli drogi numerologicznej dwójki i trójki się połączą, bardzo trudno będzie je od siebie odciągnąć. Już w pierwszych chwilach po poznaniu będą miały niepodparte wrażenie, że znają się od niepamiętnych czasów. Od razu bezgranicznie sobie zaufają. Nie będą miały problemu z tym, aby zacząć dzielić się ze sobą dotychczas najpilniej strzeżonymi tajemnicami swojego życia. W ich relacji rzadko kiedy będzie dochodziło do sporów. Wszystko dzięki temu, że rozumieją się niemalże bez słów i trafnie oceniają swoje stany emocjonalne. 

Przyjaźń numerologicznej dwójki i trójki trwa zazwyczaj przez całe życie. Ich temperamenty są idealnie zgrane. Nie ma w tym przypadku mowy o nieoczekiwanym zerwaniu kontaktu przez nieporozumienia dotyczące życiowych wartości, czy zazdrość. Dwójka i trójka zawsze się wspierają. Stoją za sobą murem.

Zobacz także: Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali

Polecane wideo

Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację
Te buty to prawdziwe wiosenne hity. Idealnie podkręcą każdą stylizację - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie