Ludzie spod tego znaku zodiaku są prawdziwymi domatorami. Nie znoszą piątkowych imprez i wyjazdów na urlop

Czas spędzany w domowym zaciszu jest dla nich najcenniejszy.
Ludzie spod tego znaku zodiaku są prawdziwymi domatorami. Nie znoszą piątkowych imprez i wyjazdów na urlop
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
12.04.2023

Niektóre znaki zodiaku, takie jak na przykład Lwy, czy Bliźnięta uwielbiają podróżować. Najlepiej czują się, gdy wyruszają w nieznane. Kochają poznawać nowe, najlepiej odległe egzotyczne miejsca, rozsmakowywać się w lokalnych przysmakach i nawiązywać ciekawe międzykulturowe znajomości. Im więcej adrenaliny w trakcie dnia zakosztują, tym dla nich lepiej. Pozbawione przez dłuższy czas możliwości wybrania się na kolejny wyjazd, zaczynają odczuwać wielki psychiczny dyskomfort. Przesiadując przez cały czas w domu, popadają po prostu w marazm. Inne jednak są najszczęśliwsze właśnie w domowych pieleszach. Czas spędzany w domowym zaciszu jest dla nich najcenniejszy. Kogo można uznać za największych zodiakalnych domatorów?    

Zobacz także: Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wciąż kontrolują swoje partnerki. Bywają obsesyjnie zazdrośni

Byki, czyli najwięksi zodiakalni domatorzy

Ulubionym powiedzeniem większości Byków jest zapewne anglojęzyczne my home is my castle. Dom to faktycznie ich ukochane miejsce i cudowna bezpieczna przystań. Czują się w niej tak dobrze, że nierzadko odmawiają sobie zażywania rozrywek poza nią. Idealnym scenariuszem Byków na wspaniały piątkowy wieczór nie jest wcale wybranie się do kina, czy teatru, a potem na elegancką kolację z przyjaciółmi. Zamiast wyjściowych kreacji wybierają komfortowe sportowe ubranie. Z lubością spędzają w nim czas pod kocem z kubkiem aromatycznej herbaty w ręku. To ich zdaniem relaks idealny. 

Byki kochają ciszę i święty spokój. Najchętniej zaszywałyby się w swojej relaksującej domowej samotni nie tylko w weekendy, ale i w czasie urlopu. Bardzo trudno namówić je na wyjazdy. Pakowanie, planowanie i przemieszczanie się jest dla nich utrapieniem i zawracaniem głowy. Nie dogadają się więc raczej z żądnymi przygód Lwami oraz Bliźniętami.  

Zobacz także: Ten sen to ważny znak. Gdy śni Ci się regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia

Polecane wideo

Idealne wiosenne torebki. Dzięki nim każda Twoja stylizacja będzie wyglądała fenomenalnie
Idealne wiosenne torebki. Dzięki nim każda Twoja stylizacja będzie wyglądała fenomenalnie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
twoja kaczka kąpielowa (Ocena: 5) 04.05.2023 14:37
ok........
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2023 21:06
Aha, coś się chyba wasze posrane gwiazdki pomyliły, bo moja przyjaciółka jest bykiem a co roku kilka razy jak do niej piszę ,,gdzie jesteś?" To ta mi nagle wyskakuje: ,,W grecji" itp. A ja jestem lwem, i jak ktoś się odezwie tylko o jakimś wyjeździe albo zakupach to go próbuję przebłagać żeby nigdzie nie iść. A, a oceny artykułu to naprawcie bo mnie wkurwia że tylko 5 można dać. Chodzać pozówlcie mi ,,-" wstawić przed ,,5" 🥺
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie