Ludzie spod tego znaku zodiaku są najbardziej rozrzutni. Wciąż szastają pieniędzmi

Nie potrafią oszczędzać i mają skłonności do zakupoholizmu.
Ludzie spod tego znaku zodiaku są najbardziej rozrzutni. Wciąż szastają pieniędzmi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
25.03.2023

Niektóre znaki zodiaku, jak na przykład Byki, czy Wagi, bardzo rzadko pozwalają sobie na przyjemności. Niezwykle ostrożnie podchodzą do tematu wydatków i koncentrują się wyłącznie na kupowaniu potrzebnych rzeczy. Nie wyobrażają sobie spontanicznego wybrania się na odzieżowe zakupy i zakupu kilku sukienek, które wpadłyby im w oko. Szastanie pieniędzmi nie leży po prostu w ich oszczędnej naturze. Jeżeli nieroztropnie wydałyby za dużą kwotę, długo męczyłyby je wyrzuty sumienia. Inne jednak bez mrugnięcia okiem wydają spore kwoty na rozmaite zbytki. Wciąż kuszą je nowe błyskotki, czy piękne ubrania. Nie szczędzą też grosza na rozrywki i zupełnie nie przejmują się stanem swoich finansów. Który znaki zodiaku wciąż szasta pieniędzmi?

Zobacz także: To piękne kobiece imię ma bardzo ciekawe znaczenie. Niestety, w Polsce nie jest zbyt popularne

Lwy, czyli ludzie którzy nie potrafią oszczędzać

Lwów niestety raczej nie trzymają się pieniądze. Jako że uwielbiają błyszczeć i wciąż chcą wyglądać perfekcyjnie i idealnie, wydają mnóstwo na ubrania, biżuterię, czy rozmaite zabiegi pielęgnacyjne. Kochają też otaczać się pięknymi luksusowymi przedmiotami. Ich kolejnym zakupowym uzależnieniem jest nabywanie antyków, a także coraz to nowszych elektronicznych cacek. Szybko się nimi nudzą i marzą o kolejnych...

Nawet jeżeli nie dysponują zbyt dużymi pieniędzmi i tak decydują się na podobne zakupy. Tuż po wypłacie są królami życia - absolutnie niczego sobie nie odmawiają. Mają poczucie, że przyjemności w życiu po prostu się im należą. Niestety od połowy miesiąca nierzadko ich życie w splendorze się kończy. Wtedy zirytowane zaczynają zaciągać pożyczki. Mają skłonności do wpadania w zakupoholizm, a co za tym idzie w długi. Jeśli w końcu wychodzą na prostą i tak nie uczą się na błędach. Po czasie kupowania z głową znów zaczynają szaleć na zakupach.  

Zobacz także: Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali

Polecane wideo

Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie
Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
😈 (Ocena: 5) 25.03.2023 11:55
Nie lubię wydawać pieniędzy, lubię je mieć. Sto razy się zastanowię zanim podejmę decyzję czy dana rzecz jest warta zakupu. W ogóle w życiu wyznaję raczej minimalizm, a zamiast w przedmioty wolę zainwestować w zdrowie, edukację i czas wolny, np. zamiast marnować czas na bieganie wkoorwioną na syf w domu, zatrudniam gosposię. To jest dla mnie symbol luksusu, a nie nowy ajfon co rok czy torebka od lułiwitą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.03.2023 02:57
O ile ktos dysponuje swoimi pieniedzmi, nie popada w dlugi itd, to niech kazdy wydaje SWOJE pieniadze wg wlasnego mniemania i koniec. Nikomu nic do tego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie