Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wciąż kontrolują swoje partnerki. Bywają obsesyjnie zazdrośni

Rzadko w czym zachowują umiar. Wiążąc się z nimi, warto wiedzieć, że dotyczy to również zazdrości...
Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wciąż kontrolują swoje partnerki. Bywają obsesyjnie zazdrośni
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
26.03.2023

Mężczyźni spod znaku Lwa mają często wielki temperament. Są żywiołowi, charyzmatyczni, namiętni i nieprzeciętnie zmysłowi. Oczarowują otoczenie fantastycznym poczuciem humoru. Najbardziej lubią błyszczeć i być w centrum uwagi. W chwilach, gdy oczy wszystkich, zwracają się ku ich osobom, są najszczęśliwsi. Uwielbiają emocjonujące przygody, adrenalinę, mierzenie się ze swoimi słabościami i wychodzenie ze strefy komfortu. Nie za to znoszą rutyny. To wulkany energii, którymi targają ogromne emocje. Wszystko robią na dwieście procent. Rzadko w czym zachowują umiar. Wiążąc się z nimi, warto wiedzieć, że dotyczy to również zazdrości... 

Zobacz także: Ten sen to ważny znak. Gdy śni Ci się regularnie, najwyraźniej od dawna tłumisz swoje pragnienia

Mężczyzna Lew: kocha z pasją, zazdrości obsesyjnie 

Mężczyźni spod znaku Lwa są mistrzami we flirtowaniu. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielkie wrażenie robią na kobietach. Bywają bardzo kochliwi. Nadzwyczaj często zmieniają obiekty swych uczuć. Jeśli jednak ktoś zdobędzie ich serce i faktycznie zakochają się na zabój, nie widzą już świata poza tą jedyną. Stają się wtedy niezwykle czuli i opiekuńczy. Robią co tylko w ich mocy, aby czuła się z nimi wspaniale. Rozpieszczają ją , zasypując komplementami i prezentami. W zamian oczekują jednak uwielbienia i stuprocentowego oddania. 

Jeżeli Lew poczuje, że ktokolwiek śmie wchodzić mu w drogę lub gdy zauważy, że jego partnerka darzy sympatią innego mężczyznę, staje się okropnie zazdrosny i władczy. Zaczyna obsesyjnie kontrolować swoją partnerkę. Zazdrość opanowuje go czasem nawet w momentach, kiedy nie ma ku temu żadnych podstaw. Po prostu, jeśli kocha, wyobraźnia podsuwa mu niekiedy różne nieprawdopodobne scenariusze. Prześladują go wówczas uporczywe myśli. Najchętniej zamknąłby swoją miłość w złotej klatce i ukrył ją przed całym światem. 

Zobacz także: To piękne kobiece imię ma bardzo ciekawe znaczenie. Niestety, w Polsce nie jest zbyt popularne

Polecane wideo

Urocze wiosenne makijaże. Dodają spojrzeniu głębi i odmładzają
Urocze wiosenne makijaże. Dodają spojrzeniu głębi i odmładzają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie