Te cyfry numerologiczne pasują do siebie jak ulał. Ich związek można uznać za idealny

Często wiążą się na całe życie.
Te cyfry numerologiczne pasują do siebie jak ulał. Ich związek można uznać za idealny
Fot. pexels (Jakayla Tonely)
22.03.2023

Numerologiczne czwórki to osoby, które muszą mieć w życiu cel. Jego realizacja, mierzenie się ze swoimi słabościami i walka o spełnianie marzeń zawsze napędza je do życia. Czwórki są radosne, przyjacielskie, pełne pasji, a do tego nieprzeciętnie pomysłowe, odpowiedzialne, sumienne i pracowite. Cechuje je wrażliwość i ugodowość. Nie znoszą konfliktów. Świetnie czują się w towarzystwie ludzi o nieco większym temperamencie niż one. Numerologiczne siódemki są za to obdarzone wielką inteligencją. Sprawiają wrażenie wyniosłych i tajemniczych. Większości ludzi trudno odgadnąć ich zamiary. Nie otwierają się szybko, a na ich zaufanie trzeba zapracować. Zawsze chodzą swoimi ścieżkami. Mogłoby się wydawać, że czwórki i siódemki za wiele różni, aby mogły się dogadać, jednakże co ciekawe, czują się ze sobą wyśmienicie. Ich otoczenie nie wróży im raczej miłosnego powodzenia. Ku zdziwieniu wszystkich te numerologiczne cyfry wiążą się w wielu przypadkach na całe życie. 

Zobacz także: To jedno z najbardziej romantycznych imion damskich. Brzmi niezwykle poetycko

Jak wygląda relacja numerologicznej czwórki z siódemką?

Początki relacji numerologicznej czwórki i siódemki są niespodziewanie spokojne. Na początku nie ma między nimi wcale przysłowiowych fajerwerków. Na motyle w brzuchu, wielką namiętność i nieposkromione uczucia zawsze muszą trochę poczekać. Miłość rodzi się u nich nierzadko z przyjaźni. Nagle odkrywają, że czują się w swoim towarzystwie fantastycznie i bezpiecznie. Wiedzą, że nie muszą udawać, czy pokazywać się z jak najlepszej strony. Mają poczucie, że druga osoba doskonale je zrozumie i pokocha je takimi jakimi są naprawdę. Numerologiczna czwórka i siódemka rozumieją się bez słów. W ich relacji panuje doskonała harmonia. Dzięki wzajemnemu zrozumieniu bardzo rzadko pojawiają się u nich konflikty, czy widmo niewierności.   

Czwórka przyciąga do siebie siódemkę niezwykłą życiową pasją i odwagą. Zapewnia jej także emocjonalne bezpieczeństwo. Siódemka wabi natomiast czwórkę swoją tajemniczością, uduchowieniem i indywidualizmem. Tworzą niezwykły duet, któremu niegroźne są jakiekolwiek zawirowania. Ufają sobie całkowicie. 

Zobacz także: Co przynosi pecha w miłości? Unikaj tych rzeczy, jeśli marzysz, by zakochać się z wzajemnością

Polecane wideo

Urocze wiosenne makijaże. Dodają spojrzeniu głębi i odmładzają
Urocze wiosenne makijaże. Dodają spojrzeniu głębi i odmładzają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie