Kobiety spod tych znaków zodiaku są wyjątkowo zazdrosne. Przez to związek może nie przetrwać

Cechuje je paranoiczny lęk przed zdradą.
Kobiety spod tych znaków zodiaku są wyjątkowo zazdrosne. Przez to związek może nie przetrwać
Fot. Pexels (Ozan Culha)
20.03.2023

Jeśli wierzyć gwiazdom, niektóre z nas mają tendencję do popadania w małą obsesję na punkcie swojego partnera. Kobiety spod tych znaków zodiaku nie ufają ukochanym i często uciekają się do niecnych sztuczek takich, jak czytanie ich prywatnych wiadomości. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz. Jeśli tak, odpuść nieco.

Zobacz także: Jak wygląda związek z facetem spod znaku Byka?

Te kobiety są wyjątkowo zazdrosne o partnerów

Rak

Kobiety spod tego znaku zodiaku zaliczają się do najbardziej zazdrosnych i zaborczych. Bierze się to jednak z ich niskiej pewności siebie i strachu przed tym, że ukochany odejdzie do innej. Taka partnerka często stosuje wobec swojego faceta szantaż emocjonalny. Wszystko za sprawą jej kompleksów i obaw przed utratą kontroli. Jeśli twoja ukochana jest zodiakalnym Rakiem, zadbaj, aby poczuła się doceniona. Wtedy nieco się uspokoi.

Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona niekiedy ciężko rozgryźć. Wszystko za sprawą ich skomplikowanej osobowości – bywają impulsywne, emocjonalne i zaborcze. One wyjątkowo nie lubią, kiedy coś nie idzie po ich myśli. Sytuacja niepozorna dla innych kobiety spod tego znaku zodiaku może wyprowadzić z równowagi i doprowadzić na skraj. Panie Skorpiony swojego ukochanego chcą mieć tylko dla siebie i zrobią wszystko, aby trzymać go blisko.

Koziorożec

Kobiety spod znaku Koziorożca wydają się chłodne i zdystansowane. Nie daj się jednak zwieść. Sztukę ukrywania emocji opanowały do perfekcji, co nie oznacza jednak, że ich nie czują. Często bywają ekstremalnie zazdrosne o partnera. Chcą, aby on stawiał je na pierwszym miejscu i nie lubią mieć konkurencji. Kobieta Koziorożec nie lubi przegrywać, za to uwielbia czuć, że jest w czymś najlepsza. Utrata silnej pozycji powoduje u niej masę negatywnych emocji.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które stawiają na karierę. Życie miłosne schodzi u nich na daleki plan

Polecane wideo

Jakie ubrania kochają teraz paryżanki? 10 gotowych stylizacji do skopiowania
Jakie ubrania kochają teraz paryżanki? 10 gotowych stylizacji do skopiowania - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie