Miłosna numerologia. Relacja tych cyfr bardzo często jest skazana na niepowodzenie

Pomimo różnic charakterów często przyciągają się jak magnes.
Miłosna numerologia. Relacja tych cyfr bardzo często jest skazana na niepowodzenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
17.03.2023

Numerologiczne jedynki to ludzie, którzy mają bardzo silne osobowości. Są pełni magnetyzmu, temperamentni, odważni, przebojowi, stanowczy, a jeżeli wymaga tego sytuacja, także wojowniczy. Nie znoszą sprzeciwu. Rzadko kiedy przyznają się do popełnionych błędów i lubią stawiać na swoim. Ponadto nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Nigdy się nie poddają, nie mają problemów z wychodzeniem ze swojej strefy komfortu i są odporni na stres. Numerologiczne dwójki emanują za to niezwykłym ciepłem. Są szczerymi, przyjacielskimi, szlachetnymi, wrażliwymi osobami o gołębich sercach. Cechuje je wielka empatia, dobroduszność i łagodność. Co ciekawe, numerologiczne jedynki i dwójki pomimo niemałych różnic charakterów często przyciągają się jak magnes. Jak wygląda ich relacja?

Zobacz także: Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali

Jak wygląda związek numerologicznej jedynki i dwójki?

Początki relacji numerologicznych jedynek oraz dwójek wydają się bardzo obiecujące. Ciągnie je do siebie i wręcz nie mogą nacieszyć się swoim towarzystwem. Są sobą zafascynowane. Mają wrażenie, że właśnie wchodzą w relację, która będzie spełnieniem ich marzeń. Wiedzą doskonale, że różnią się od siebie temperamentami i charakterami, ale nie biorą tego za wadę, lecz atut. Pragną czerpać ze swoich odmiennych energii. To, czemu brakuje jedynce, ma bowiem dwójka i na odwrót. Niestety wraz z zakończeniem emocjonującej fazy fascynacji, zaczynają się problemy.   

Nierzadko dochodzi do tego, że numerologiczna jedynka zaczyna zachowywać się wobec dwójki despotycznie. Nieustannie nakazuje jej swoją wolę. Zanika tym samym ich dotychczasowe fantastyczne porozumienie. Dwójka czuje się coraz bardziej osaczona i nieszczęśliwa. Nie wyplątuje się jednak szybko z relacji, ale coraz bardziej zamyka się w sobie. Jedynka zamiast pomyśleć o zmianie zachowania, jeszcze bardziej na nią naciska. Coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów. Jedynka prowokuje awantury, dwójka zaś stawia na wykańczające ciche dni i tak w kółko. 

Zobacz także: Kobiety o tej cyfrze numerologicznej mają magnetyczne zagadkowe osobowości. Cechuje je nieprzeciętna inteligencja

Polecane wideo

Jakie ubrania kochają teraz paryżanki? 10 gotowych stylizacji do skopiowania
Jakie ubrania kochają teraz paryżanki? 10 gotowych stylizacji do skopiowania - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie