Jaką osobowość mają numerologiczne ósemki?

Ósemki posiadają bardzo silne osobowości i wielki urok osobisty.
Jaką osobowość mają numerologiczne ósemki?
Fot. Unsplash (Possessed Photography)/Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
16.03.2023

Numerologiczne ósemki to pewni siebie, odważni ludzie, którzy doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Rzadko kiedy dopadają ich wątpliwości, czy życiowa droga, którą obrali, jest właściwa. Doskonale znają swoje słabe, jak i mocne strony, więc wiedzą, w jakich polach sprawdzają się najlepiej. Nigdy nie zadowalają się drugim i trzecim miejscem na podium. Jeśli nie mogę być pierwsi i triumfować, wolą być ostatni. Porażki ich nie zniechęcają. Traktują je raczej jako wyzwania i ćwiczenia charakteru. Gdy o czymś zamarzą, nie spoczną, dopóki ich cel nie zostanie zrealizowany. Są zdolni do wielkich poświęceń. 

Zobacz także: LIST: „Mam roczne dziecko i chcę wrócić do pracy. Teściowa twierdzi, że jestem wyrodną matką”

Numerologiczne ósemki: ambitne, pracowite, niezłomne i... despotyczne

Osoby o tej cyfrze numerologicznej to prawdziwi tytani pracy. Życie zawodowe jest dla nich bardzo ważne. Do szczęścia potrzebna jest im obiecująca kariera. W pracy nie istnieją dla nich półśrodki. To wytrwali perfekcjoniści, dla których zrobienie czegokolwiek po przysłowiowych łebkach nigdy nie wchodzi w grę. Ósemki są niezwykle profesjonalne, odpowiedzialne i sumienne. Nie boją się nowych wyzwań i wychodzenia ze strefy komfortu. Sprawdzanie się w nowych sytuacjach i związana z nimi adrenalina napędza je do życia. Ponadto mają zdolności przywódcze. Świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Czasami miewają jednak skłonności do obsesyjnego kontrolowania pracowników. 

Ósemki posiadają bardzo silne osobowości i wielki urok osobisty. Mają ujmujące poczucie humoru. Przyciągają do siebie swoim temperamentem, seksapilem i magnetyzmem. W ich towarzystwie można poczuć się niezwykle. Dodają innym skrzydeł, oczarowują ich i motywują ich do działania.

Często stawiają karierę ponad życiem osobistym. Ich partnerzy muszą zaakceptować to, że nigdy nie będą dla nich najważniejsi. Przymykają jednak oko na pracoholizm ósemek i ich despotyczne charaktery ze względu na ich liczne zalety. Warto bowiem wiedzieć, że numerologiczne ósemki zarządzające grupą w pracy przenoszą podobne zachowania do domu. Nigdy nie wychodzą z roli dyrektorskich. Zawsze chcą stawiać na swoim i rzadko kiedy potrafią przynać się do błędu. 

Zobacz także: To jedno z najbardziej romantycznych imion damskich. Brzmi niezwykle poetycko

Polecane wideo

Wieczorowe makijaże, dzięki którym będziesz wyglądała jak gwiazda z czerownego dywanu. Są eleganckie i tajemnicze
Wieczorowe makijaże, dzięki którym będziesz wyglądała jak gwiazda z czerownego dywanu. Są eleganckie i tajemnicze - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2023 12:08
Pośmiałam się :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie