Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali

Związek z nim raczej nie przypomina sielanki...
Związek z mężczyzną spod tego znaku zodiaku łączy się ze stresem. Jego partnerki muszą mieć nerwy ze stali
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
09.03.2023

Zodiakalne Skorpiony mają niezwykłe osobowości. Wiele kobiet ma do nich szczególną słabość. Wszystko przez to, że nie można odmówić im nieprzeciętnego seksapilu i magnetyzmu. To mężczyźni o bardzo silnych charakterach - temperamentni, niebanalni, nonszalanccy, zarażający innych wieloma intrygującymi życiowymi pasjami, a do tego posiadający fantastyczne poczucie humoru. Przy wchodzeniu w relacje ze Skorpionami warto jednak mieć na uwadze, że bardzo trudno o większych indywidualistów.

Skorpiony nie tylko nigdy nie podążają za tłumem, ale także nie zważają na to, co myślą ich parnerki. Robią to, co im się żywnie podoba. Nie przywykły też do tłumaczenia się ze swoich planów. To po prostu osoby, które mają niezwykle silne poczucie niezależności. Niestety nie wpływa to za dobrze na ich miłosne relacje...

Zobacz także: Mężczyźni spod tego znaku zodiaku przywiązują wielką wagę do swojego wyglądu. Czasami aż za bardzo...

Trudna relacja z kłótliwym Skorpionem

Skorpionów pomimo mnóstwa ich zalet raczej nie można określić mianem partnerów idealnych. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku mają skłonności do manipulowania swoim otoczeniem. Są w tym mistrzami. Bez najmniejszego trudu mamią innych i snują rozmaite intrygi.

Poza tym to ludzie, którzy wciąż chcą stawiać na swoim. Doradzanie im w jakiejkolwiek kwestii zazwyczaj  nie kończy się dobrze. W podobnym przypadku nie czeka nas jednak tylko wielogodzinna awantura... Kłótliwe Skorpiony widząc, że komuś na czymś zależy, momentalnie zaczynają działać na przekór. Z bycia złośliwymi czerpią bowiem ogromną satysfakcję. Mało kogo tego typu zachowania nie wyprowadzają z równowagi.

Partnerki Skorpionów muszą być świadome tego, że absolutnie nic nie wskórają wykłócaniem się o swoje racje. Chcąc tworzyć ze Skorpionem udany związek, trzeba zacząć się od nich uczyć wyrafinowanych taktyk manipulacji i... zacząć wprowadzać je w życie. 

Zobacz także: Jeśli często o tym śnisz, to znak, że masz spore problemy z samoakceptacją

Polecane wideo

Najpiękniejsze wiosenne sukienki. 10 cudownych modeli z sieciówek
Najpiękniejsze wiosenne sukienki. 10 cudownych modeli z sieciówek - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.04.2023 21:23
Trudne realacje to z menem ryba .Zyje przeszloscia byle kochanki baranice wodza go za nos i jaja.Uwiazuja go bidule wiecznie wyrachowane do siebie powracaja po latach zebrza skomla bo wiedza ze je zasponsoruje nawet po rozstaniu ,ma ryba dla bylych bidulek baranicwykorzystujacych go za dobre serce .Pozwala sie wykorzystywac potem chodzi wsciekly zly ,za dal sie wykorzystac babie ktora zostawil bo baranica nie do zycia .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2023 15:59
Mój wujek to skorpion ciotka ma z nim ciężki żywot
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2023 16:28
Skorpiony dzielą się na dwa typy. Pierwszy to ten niebezpieczny, agresywny, zazdrosny, nieobliczalny, a drugi jest cichy, wycofany z otoczenia, żyjący w swoim świecie, często interesuje się magią, ezoteryką, duchowością itp.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2023 11:18
Jestem rakiem, a mój partner jest skorpionem. Bywa jak najbardziej złośliwy, ale również. Oboje jesteśmy niezależni i nie idziemy za tłumem. Przez 10 lat nauczyłam się jego nawyków, ale nie jest manipulantem wobec mnie i nie traktuje mnie jak worka treningowego do manipulacji i kłótni. Właściwie przez 11 wspólnych lat widzę, że mnie traktuje zupełnie inaczej niż całe otoczenie dookoła. Jest bardzo opiekuńczy, waleczny kiedy dzieje mi się krzywda ze strony innych, lubi zajmować się domem i gotować i przede wszystkim jest tak jak wspomniane wyżej namiętny i ma bardzo seksowną aurę.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 09.03.2023 10:10
Potwierdzam, jestem ze skorpionem, ciężkie jest życie z taką osobą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie