Jak wygląda związek z facetem spod znaku Byka?

Potrafią zawrócić w głowie. Szybko wybacza im się małe grzeszki.
Jak wygląda związek z facetem spod znaku Byka?
Fot. Unsplash (Amir Esrafili)
13.03.2023

Mężczyźni spod znaku Byka cieszą się zazwyczaj niemałym powodzeniem. Są zmysłowi i uwielbiają flirtować. Doskonale zaznajomili się ze wszystkimi najskuteczniejszymi trikami, które pomagają w uwodzeniu. Są mistrzami w prawieniu wyrafinowanych komplementów. Ujmują też wielką kulturą osobistą. Byki to po prostu dżentelmeni w każdym calu - w ich towarzystwie można poczuć się naprawdę wyjątkowo. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą dzisiaj porzucić swoje partnerki. Zrobią to niespodziewanie

Mężczyźni spod znaku Byka: niepokorni i bardzo zmysłowi

Wiele kobiet ma do Byków ogromną słabość. Nietrudno się im dziwić. Byki oczarowują swoim zrelaksowanym sposobem bycia. W ich towarzystwie wszyscy szybko się odprężają. Mają wszechstronne zainteresowania, więc można rozmawiać z nimi godzinami. Są też dowcipni, bardzo błyskotliwi i doskonale potrafią odgadywać kobiece potrzeby. Cenią sobie życiową harmonię. Unikają konfliktów i nie cierpią kłótni. Jednym słowem robią wrażenie. Można nawet zacząć uważać ich za mężczyzn idealnych. Niestety Byki to partnerzy, którzy nie są pozbawieni wad. 

Jedną z ich największych przywar jest upartość. Tak, Byki to uparciuchy które zawsze chcą robić wszystko po swojemu. Nie są najlepszymi dyplomatami. Zdolność porozumienia jest dla nich wręcz czymś egzotycznym. Nie lubią przyznawać się też do popełnianych błędów. Chociaż doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wina leży po ich stronie, raczej nie przeproszą. Zamiast ukajania się i przyznania, że tym razem się mylili, wolą zacząć stosować sprawdzoną strategię cichych dni, licząc że ich błędy pójdą w końcu w zapomnienie. Ich kolejną irytującą cechą jest lenistwo. Mają skłonności do odkładania wszystkiego na później. Dzięki ich kojącej, magnetycznej osobowości szybko wybacza się im jednak wszystkie przewinienia. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie mają problemu z wybaczaniem niewierności. Ich tolerancyjność zaskakuje

Polecane wideo

3 obłędne looki, które będą hitami tej wiosny. Pasują na wszystkie okazje
3 obłędne looki, które będą hitami tej wiosny. Pasują na wszystkie okazje - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.03.2023 10:04
Fxxxxxccfddc c. Czg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie