Jak wygląda związek z facetem spod znaku Panny?

Mężczyźni spod znaku Panny bardzo ostrożnie podchodzą do nowych znajomości. Zdobywanie ich serc przypomina maraton.
Jak wygląda związek z facetem spod znaku Panny?
Fot. Unsplash (Kenny Eliasson/Elias Maurer)
15.02.2023

Bardzo rzadko spotyka się tak taktownych, szarmanckich i skromnych mężczyzn jak ci spod znaku Panny. To osoby bardzo uczuciowe, prawdomówne, wrażliwe i empatyczne. Można na nich liczyć. Nigdy nie zostawiają przyjaciół w potrzebie. Nie puszczają słów na wiatr i starają się dotrzymywać danych obietnic.  

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie mają problemu z wybaczaniem niewierności. Ich tolerancyjność zaskakuje

Mężczyźni spod znaku Panny: wrażliwi, dowcipni, uroczy i bardzo nieufni

Jak by tego było mało, mężczyźni Panny są też niezwykle tolerancyjni i życzliwi. Otoczenie bardzo ich ceni. Mało jest osób, które nie pałałyby do nich sympatią nie tylko ze względu na ich dobre, szlachetne serca, ale i wesołe usposobienie. Panny nie są może duszami towarzystwa i bywają introwertykami, ale są też uroczy, dowcipni, optymistycznie nastawieni do świata i nieprzeciętnie inteligentni. Mają wszechstronne zainteresowania, więc można z nimi rozmawiać godzinami. Brzmi jak męski ideał? Niestety Panny mają tyle wad, co i zalet... Wejście z nimi w relacje nie należy do najłatwiejszych. Panny nie da się niestety błyskawicznie oczarować. Droga do jej serca jest po prostu trudna i wyboista. 

Zdobywanie serca Panny przypomina maraton. Aby w nim uczestniczyć, potrzebna jest silna wola, samozaparcie i spora dyscyplina. Tak więc, gdy nasze serce mocniej bije dla mężczyzny spod tego znaku zodiaku, powinnyśmy wiedzieć, że przed nami mnóstwo testów i brania pod przysłowiowy włos... Tak, Panny wielokrotnie będą nas testować, na przykład sprawdzać naszą prawdomówność i wierność.

W sprawach miłosnych stawiają nierzadko na rozum, nie tylko na serce. To bowiem mężczyźni, którzy jak ognia boją się złamanego serca. Obawiają się tego, że źle ulokują swoje uczucia i nagle zostaną odrzuceni. To dlatego zakochując się, muszą być pewni tego, że dobrze wybrali. Unikają zazwyczaj kobiet o sporych temperamentach. Ich nieokiełznanie, zmysłowość i wielka pewność siebie wywołuje u nich lęk. Świetnie czują się za to w towarzystwie kobiet o temperamentach umiarkowanych, subtelnych. Widzą w nich swoje bratnie dusze. 

Zobacz także: To cudowne kobiece imię było bardzo popularne w średniowieczu. Dziś znów zaczyna panować na nie moda

Polecane wideo

Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie
Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
xxx (Ocena: 5) 16.02.2023 09:19
związek z mężczyzną panną - koszmar :)
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 16.02.2023 00:12
Bardzo rzetelny Pan- ale artykuł wyglada jakby go ucięło w połowie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2023 19:54
"Nie puszczają słów na wiatr i starają się dotrzymywać danych obietnic. " - mam zupełnie inne doświadczenie :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie