Jaką osobowość mają numerologiczne piątki?

Nie sposób się z nimi nudzić. To zmysłowe wulkany energii.
Jaką osobowość mają numerologiczne piątki?
Fot. pexels
18.02.2023

Osoby, których cyfrą numerologiczną jest 5 cieszą się zazwyczaj wielką popularnością. Wszyscy zabiegają o ich uwagę. Ot, mają w sobie niezrównaną moc przyciągania i fantastycznie spędza się z nimi czas. Są przyjacielscy i empatyczni. Potrafią słuchać, a także co najważniejsze mądrze doradzić. Jako że kochają przygody i nowe doświadczenia, nieustannie sypią intrygującymi opowieściami jak z rękawa. Są zabawnymi, pogodnymi gawędziarzami, których słucha się zawsze z przyjemnością. 

Zobacz także: Mężczyzn spod tego znaku zodiaku można uznać za partnerów idealnych. Są czuli, empatyczni i zmysłowi

Numerologiczne piątki: otwarte, żywiołowe i przygodowe

Numerologiczne piątki to ludzie, którzy mają wielki apetyt na życie. Lubią ciągły ruch. Nie stronią od nowych ekscytujących bodźców. Do szczęścia potrzebują sporych dawek adrenaliny. Nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez możliwości regularnego poznawania oszałamiających urodą miejsc. Podróże to ich wielka namiętność. 

Cechuje je nieprzeciętna inteligencja i bystrość. Mają wciąż mnóstwo ciekawych zaskakujących pomysłów. Chętnie uczą się nowych rzeczy i mają wszechstronne zainteresowania. Nie boją się wyzwań, który odstraszają większość ludzi. Nuda i powtarzalność bardzo je męczy. 

To prawdziwe wulkany energii. Jako że wciąż gdzieś gnają i nie potrafią usiedzieć w miejscu, ciężko przychodzi im utrzymywanie poważnych relacji. Powinny wiązać się z ludźmi o podobnych temperamentach i hobby, jednakże nierzadko tego nie robią. Po prostu pociągają je ich przeciwieństwa. Przy statecznych, opanowanych partnerach czują się bezpiecznie i odnajdują spokój. Niestety jest to tylko chwilowa ułuda. Piątki i tak prędzej, czy później poczują, że potrzebują o wiele silniejszych wrażeń, a spokojny partner zacznie je irytować... Ich największą wadą jest kapryśność i niezdecydowanie. 

Zobacz także: LIST: „Moja przyjaciółka uzależniła się od porad wróżek. Nie potrafi już myśleć samodzielnie”

Polecane wideo

Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!
Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie