Znaki zodiaku, które nie mają problemu z wybaczaniem niewierności. Ich tolerancyjność zaskakuje

Są po prostu zdania, że skoki w bok mogą przydarzyć się każdemu.
Znaki zodiaku, które nie mają problemu z wybaczaniem niewierności. Ich tolerancyjność zaskakuje
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
09.02.2023

Zdrada jest dla niemałej liczby osób jednoznaczna z końcem związku. Nie są w stanie wybaczyć niewierności i ponownie obdarzyć zaufaniem partnera, który ich zawiódł. Do tego przez bardzo długi czas rozpamiętują to, co się im przydarzyło. Inni jednak traktują ten trudny bolesny temat zaskakująco neutralnie. Są po prostu zdania, że skoki w bok, które nie były związane ze zdradą emocjonalną, mogą przydarzyć się każdemu. Bardzo szybko zapominają o niewierności i starają się przejść do nowego etapu w relacji.   

Zobacz także: Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!

Znaki zodiaku, które szybko wybaczają zdradę

Strzelec

Strzelce nie znoszą spięć, awantur i ciągłego rozpamiętywania złych chwil. To niepoprawni optymiści. Chcą wierzyć w to, że otaczają ich sami szlachetni ludzie, którym zawsze warto dawać drugie i kolejne szanse. Zdrada naturalnie ich dotyka, jednakże nie chcą pogrążać się przez nią w złości i żalu. Są zdania, że każdy może popełniać błędy. Tak więc, jeśli ich partner twierdzi, że akt niewierności był wielkim błędem i potwierdza, że bardzo tego żałuje, nie widzą przeszkód by mu nie wierzyć. 

Skorpion

Zdrada to nie koniec świata także i dla Skorpionów. Wybaczają zdrady, ponieważ... same nierzadko nie dochowują wierności. Niewierność nie jest dla nich wielkim ciosem jak dla większości ludzi. Traktują ten temat raczej z przymrużeniem oka. Według nich czasem po prostu nie da się opamiętać i poskromić wielkiego pożądania... Jeśli satysfakcjonuje je dana relacja, nie zamierzają jej kończyć przez jakiś niepoważny wybryk. 

Zobacz także: Mam sporą nadwagę. Na każdym kroku spotykają mnie przez to przykrości

Polecane wideo

7 typów kobiet, których unikają mężczyźni
7 typów kobiet, których unikają mężczyźni - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie