Te znaki zodiaku zaliczą walentynki do udanych. Co je czeka?

Przeżyją niezapomniane chwile.
Te znaki zodiaku zaliczą walentynki do udanych. Co je czeka?
Fot. Unsplash (Allef Vinicius, Angèle Kamp)
07.02.2023

Walentynki obchodzone są 14 lutego. Święto zakochanych zbliża się więc wielkimi krokami. Które znaki zodiaku ten dzień będą mogły zaliczyć do udanych? Sprawdź, co mówi horoskop.

Zobacz także: Te znaki zodiaku uwielbiają adrenalinę i ryzyko. Niestety, nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność

Znaki zodiaku, które przeżyją niezapomniane Walentynki

Waga

Waga tegoroczne walentynki zapisze po stronie plusów. Jej partner zadba o to, aby walentynkowy wieczór był nie tylko romantyczny, lecz także obfitował w erotyczne doznania. Odpowiednia atmosfera sprawi, że Waga będzie gotowa na to, co nowe i nie będzie się bała seksualnych eksperymentów.

Byk

Zodiakalny Byk spędzi tegoroczne walentynki w wyjątkowo romantycznej atmosferze. Osoby spod tego znaku zodiaku mogą liczyć na niespodziankę ze strony partnera lub partnerki o takim rozmachu, jakiego się nie spodziewają.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca będą się cieszyły wyjątkowo udanymi walentynkami. Druga połówka sprawi, że ten dzień będzie pełen romantycznych uniesień. Kobieta Strzelec może liczyć na prezent, którym prawdopodobnie będzie bukiet kwiatów. Chemia pomiędzy parterami będzie tak duża, że poczują, jakby unosili się nad ziemią.

Koziorożec

Koziorożec, który zazwyczaj podchodzi do życia praktycznie, w tegoroczne walentynki pozwoli sobie na spontaniczność. Ten znak zodiaku ma zamiar przejąć kontrolę nad swoim życiem i sprawić, że święto zakochanych będzie dla niego niezapomniane. Randka z drugą połówką może być naprawdę wyjątkowa, jeśli Koziorożec da się ponieść chwili.

Zobacz także: Osoby o tej cyfrze numerologicznej są skazane na zawodowe powodzenie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Lewickie....... (Ocena: 5) 07.02.2023 08:10
Jprdl co ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie