Te znaki zodiaku uwielbiają adrenalinę i ryzyko. Niestety, nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność

Życie bez wielkich wrażeń to dla nich zwyczajna nuda.
Te znaki zodiaku uwielbiają adrenalinę i ryzyko. Niestety, nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność
Fot. pexels
05.02.2023

Niektóre znaki zodiaku, takie jak na przykład Byk, czy Koziorożec, najbardziej cenią sobie uporządkowane bardzo spokojne życie. Nie znoszą szalonych życiowych zwrotów akcji, ponieważ wytrącają je z równowagi i burzą ich emocjonalny ład. Są też i te, którym zrównoważone życie pozbawione ekstremalnych wrażeń wydaje się nudne i przytłaczające. Oto najwięksi astrologiczni amatorzy adrenaliny i ryzyka. 

Zobacz także: Mężczyzn spod tego znaku zodiaku można uznać za partnerów idealnych. Są czuli, empatyczni i zmysłowi

Znaki zodiaku, które kochają adrenalinę

Baran

Barany potrzebują do szczęścia regularnych dawek bardzo mocnych wrażeń. Jeśli dopada je rutyna, momentalnie popadają w przykrą stagnację. Kochają po prostu smak ryzyka i mierzenie się ze swoimi słabościami. Uwielbiają, gdy w ich życiu dzieją się szalenie emocjonujące rzeczy, które u innych ludzi wywoływałyby wyłącznie niepokój, jak i uporczywy ból głowy. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i uczuciowej.

Igranie z niebezpieczeństwem to dla nich zawsze łakomy kąsek. Niestety raczej nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność...

Lew

Lwy podobnie jak Barany popadają w przygnębienie i odrętwienie, gdy nie dzieje się u nich nic ekscytującego. W takich momentach błogi spokój zaczyna im przeszkadzać, jako że przemienia się w psującą im nastrój nudę. Najbardziej lubią zwariowane przygody, które dostarczają im wielkich dawek emocji. Adrenaliny potrzebują zupełnie jak tlenu. Bez niej marnieją. 

Strzelec

Podejmowanie ryzyka to wielka przyjemność także i dla Strzelców. Przekraczanie granic oraz testowanie swoich możliwości jest dla nich chlebem powszednim. Co ciekawe, tryb życia ryzykantów wcale nie obciąża ich psychicznie. Przeciwnie, wszelkie emocjonalne wstrząsy sprawiają, że jeszcze bardziej rozwijają skrzydła. 

Zobacz także: Nie masz pewności, czy to związek z przyszłością? Te znaki rozwieją Twoje wątpliwości

Polecane wideo

10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci
10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2023 16:36
Baba baranica nie polecam ,samo zlo ,do tego zla msciwa nie zrownowazona kobieta.Wampir energetyczny.Materialistka.Wyrachowana ,ale bezczelnie cwana.Jak obleci wielu weekndowych kochankow a goni za nimi jak szalona ,w koncu wieja od niej bo baba nie do zycia ,wowczas szybko dobija sie do bylych kochankow ktorzy ja zostawili ,wierzy w to ze ulegna jej kolejny raz..bierze ich na litosc ,zebrze o powrot.itd..a czyni to z zemsty by im zburzyc zycie za to ze ja zostawili.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2023 09:07
Fabryka gwiazd kg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie