Horoskop walentynkowy. Zła wiadomość dla par, dobre wieści dla singli

14 lutego zapowiada się ciekawie.
Horoskop walentynkowy. Zła wiadomość dla par, dobre wieści dla singli
Fot. pexels (Edward Eyer)
03.02.2023

Walentynki powszechnie kojarzą się z pełnym miłości i czułości świętem. Choć wiele osób uważa, że uczucie należy celebrować przez cały czas, a nie tylko jeden dzień w roku, nie brakuje osób, które właśnie 14 lutego szykują wyjątkową niespodziankę dla swojej drugiej połówki.

Drugi miesiąc roku jest jednak nie tylko czasem miłości, ale również… rozwodów. - Niemal wszyscy są wtedy zmęczeni zimową aurą i brakiem słońca, więc łatwo wpadają w irytację. To prowadzi do kłótni, podczas których łatwo jest powiedzieć o kilka słów za dużo. Jak twierdzi wróżka Rosalia, 14 lutego 2023 roku powinniśmy się spodziewać apogeum tego zjawiska – podaje radiozet.pl.

Co to dokładnie oznacza?

Zobacz także: Mężczyzn spod tego znaku zodiaku można uznać za partnerów idealnych. Są czuli, empatyczni i zmysłowi

Walentynkowe rozstania

Pierwsze dwa tygodnie lutego nie będą najszczęśliwsze dla osób, które są już w związku. Pojawi się między nimi sporo zazdrości, podejrzeń o zdradę czy zarzutów o kłamstwo. Problemy, które zazwyczaj udałoby się szybko wyjaśnić i rozwiązać, urosną do rangi wielkich kryzysów i poważnych konfliktów. Warto wcześniej upewnić się co do pewnych kwestii niż rzucać oskarżeniami bez pokrycia. To może okazać się testem, który wielu zakochanych obleje w lutym tego roku.

Dla równowagi walentynki okażą się czasem bardzo owocnym dla singli. Będą odważne w randkowaniu i wyznawaniu swoich uczuć. Taka postawa zaprocentuje wspaniałymi znajomościami.

Polecamy także: Miłosny horoskop na LUTY

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2023 21:06
14 lutego 2023 ma nadzieję dostać od męza w prezencie irobota o którego tak długo proszę 😉
odpowiedz

Polecane dla Ciebie