Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą dzisiaj porzucić swoje partnerki. Zrobią to niespodziewanie

Tak na nich wpłynie nów Księżyca.
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą dzisiaj porzucić swoje partnerki. Zrobią to niespodziewanie
Fot. Unsplash
21.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

W najbliższą sobotę 21 stycznia na niebie będzie można zaobserwować nów Księżyca na tle gwiazdozbioru Wodnika. Będzie to szczególnie trudny czas, podczas którego lepiej nie podejmować żadnych poważnych decyzji. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą jednak o tym nie wiedzieć i pod wpływem impulsu porzucić swoje ukochane.

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna skrywa mnóstwo tajemnic. Mało kto zna jej prawdziwą twarz

Ci mężczyźni nieoczekiwanie porzucą swoje partnerki 

Wodnik

Do tej pory Wodnik wydawał się być romantykiem. Adorował i rozpieszczał swoją partnerkę. Snuł także wspólne plany na przyszłość. Tym bardziej jego ukochanej może być ciężko, kiedy on podejmie decyzję o rozstaniu. Jednak jej emocjonalna reakcja sprawi, że zodiakalny Wodnik utwierdzi się w tym, że postąpił właściwie.

Bliźnięta

Mimo że do tej pory Bliźniak był szczęśliwy w związku, teraz zacznie czuć, że to dla niego za mało. Kierowany pragnieniem miłosnych podbojów zakończy dotychczasową relację i pokusi się nawet o założenie konta w aplikacji randkowej. Żadna kobieta jednak nie sprosta jego oczekiwaniom. Ten znak zodiaku bowiem sam jeszcze nie wie, czego chce.

Waga

Mężczyzna, który jest zodiakalną Wagą, zacznie poważnie zastanawiać się nad związkiem, w którym jest. Spojrzy na niego krytycznym okiem i może dojść do wniosku, że nie ma większego sensu. Jeśli uzna, że relacja ma na niego wyłącznie negatywny wpływ, zakończy ją bez zbędnego żalu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają wiele tajemnic. Często gubią się w kłamstwach

Źródło: radiozet.pl 

 

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie