Jak wpłynie na nas styczniowy nów Księżyca? Z tego lepiej zrezygnuj w tym czasie

Zjawisko zaobserwujemy na niebie w tę sobotę.
Jak wpłynie na nas styczniowy nów Księżyca? Z tego lepiej zrezygnuj w tym czasie
Fot. Pexels, Unsplash
20.01.2023

Fazy Księżyca mają dość duży wpływ na to, co się z nami dzieje. W sobotę 21 stycznia 2023 r. na niebie będzie można zaobserwować nów Księżyca. Wystąpi on na tle gwiazdozbioru Wodnika. Właśnie dlatego astrologowie ostrzegają przed tym zjawiskiem astrologicznym.

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna skrywa mnóstwo tajemnic. Mało kto zna jej prawdziwą twarz

Nów Księżyca na tle gwiazdozbioru Wodnika

Jeśli wierzyć astrologii, styczniowy nów Księżyca upłynie pod hasłem ogromnych zmian. Zodiakalny Wodnik to największy buntownik i indywidualista. Z racji na to, astrologiczne zjawisko może bardzo namieszać w naszym życiu. Astrolożka Liliana w rozmowie z Radiem Zet przestrzega nas przed podejmowaniem w tym czasie trudnych decyzji. Jej zdaniem możemy ich później żałować.

Tego lepiej nie rób podczas styczniowego nowiu Księżyca 

Jeśli wierzyć temu, co zapowiada horoskop na styczeń 2023 r., nów Księżyca może być dla nas trudny. Właśnie dlatego najlepiej jest go po prostu przeczekać. Nie podejmuj kluczowych dla Ciebie decyzji i nie angażuj się w poważne dyskusje. Ułożenie planet sprawi, że bardzo ciężko będzie nam wyrazić to, o czym myślimy w rzeczywistości. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i sporów, postaraj się cierpliwie poczekać na kolejny miesiąc. Jednak nów Księżyca, który będziemy obserwować na niebie już w tę sobotę, może być przełomowym wydarzeniem dla wielu z nas. Nie wystrasz się, jeśli dojdziesz do wniosku, że to dobry czas na życiową rewolucję. Być może uznasz, że chcesz pożegnać coś, co już Ci nie służy. Pamiętaj, jednak, aby poważnie przemyśleć takie działanie. Niektóre znaki zodiaku może dopaść frustracja, a ona nie służy podejmowaniu mądrych wyborów.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które wciąż spodziewają się najgorszego. Czarnowidztwo to ich znak rozpoznawczy

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem”
Tak wygląda nowy dom Marcina Tyszki! „To mieszkanie jest jednym wielkim oknem” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie