Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają wiele tajemnic. Często gubią się w kłamstwach

Oni mogą wysyłać sprzeczne sygnały.
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają wiele tajemnic. Często gubią się w kłamstwach
Fot. Unsplash.com (rayul)
17.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

Miłosny horoskop na styczeń wskazuje, że określona grupa mężczyzn może zachowywać się podejrzanie. Niestety, ich partnerkom może być ciężko przekonać ich do szczerej rozmowy. Ci mężczyźni zamkną się w sobie. Może się okazać, że skrywają wiele mrocznych tajemnic. Kobiety w ich towarzystwie poczują się okłamywane oraz zmieszane sprzecznymi komunikatami, które będą od nich otrzymywać.

Zobacz także: Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie powiedzą Ci prawdy o sobie

Koziorożec

Styczeń będzie dla Koziorożca czasem, kiedy ten będzie wyjątkowo zadowolony z siebie. To jednak tylko pozory, którym nie powinnaś dać się zwieść. W rzeczywistości ciężko może być z nim wytrzymać. Zodiakalny Koziorożec będzie chciał odreagować trudne emocje. W tym celu zacznie umawiać się z kobietami. Jeśli jednak zdecyduje się na jedną kochankę, i tak nie powie jej o sobie całej prawdy.

Bliźnięta

Ten znak zodiaku będzie grał na zwłokę. W trakcie rozmowy z kobietą będzie udawał, że interesuje go poważny związek, jednak w rzeczywistości pozostanie bardzo aktywny na portalach randkowych. Przy zodiakalnym Bliźniaku lepiej zachować czujność. Będzie miał ochotę manipulować innymi.

Rak

Rak ma dużo do ukrycia. Najwięcej rzeczy, które chce zachować dla siebie, wydarzyło się w minionym roku. Ten znak zodiaku będzie dążył do tego, aby ukryć je przed partnerką. W tym celu może zacząć ją okłamywać. Jeśli Rak się zakocha, będzie bardzo chciał ułożyć sobie życie na nowo.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają silną intuicję. Bez problemu odczytują intencje innych

Polecane wideo

Na te tatuaże zapanuje niebawem prawdziwy szał. Są oryginalne, urocze i bardzo kobiece
Na te tatuaże zapanuje niebawem prawdziwy szał. Są oryginalne, urocze i bardzo kobiece - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.01.2023 23:14
znajdź 🥵. 🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥊🥊🥊🥊💩🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🇧🇴🇧🇴🇧🇴🇧🇴🇧🇴🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🥱🔞🔞🔞🔞🔞🔞😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶😰😨😨😮😦😨☹️😧😨😥😨😥😨😯☹️😧😯😧🤪☺️🤪🤪😝☺️🥵🥳🤓🥳🤓🥳🤓😎🥴😎🧐😎🥳🤓😮🤓🥳🤓😎🤓😎🤓🤓🥳🤓🥳🤓🥳🥶🥳🧐🥳🥶🥳🥶🥳🥶🥳🧐🥳🤓🥳🤓🥳🤓🥳🤓🥳🤓🥳🤓🥳🤓🤓🥳🤓🥳🤓🥳🥳🤓🥳🤓🤓🥳🤓🥳🤓😎🧐🥳🤓😮🥳😟🤓☹️😎🙁😲☹️🙁😲😧😥😥😧😥😯😥😯😥😯😥😯😦🧐😦🤓😯🧐🧐🤓😥😦😯🧐🧐😯🧐😦🧐😦😧🤓🥵🤓😧🤓😦🤓😦😮😝😮😦🤓😦🤓😦🤓😦🤓😦🤓😦🤓😦🤓😦🤓😯🧐😯🧐😯🥴🤪😯🧐🤪🤓😦🥶🧐🥶🧐🥳😦🤓😦🤓😯🤓😯🤓😦🥶😲☹️😦😦🤪😮😦🤓😦🤓🥶🤓🥶😎😎🙁☹️🥊😧😧☹️😧☹️😧😲☹️☺️☹️
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie