Te znaki zodiaku nie radzą sobie z opieką nad zwierzętami. Powinny się dwa razy zastanowić, zanim przygarną psa

Posiadanie czworonoga to duża odpowiedzialność.
Te znaki zodiaku nie radzą sobie z opieką nad zwierzętami. Powinny się dwa razy zastanowić, zanim przygarną psa
Fot. pexels (Leo Arslan)
12.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wie o tym każdy, kto jest właścicielem czworonoga. Pies jest wierny i wyczuwa ludzkie emocje. Niestety, posiadanie go to też ogromna odpowiedzialność, której nie każdy powinien się podejmować. Które znaki zodiaku nie radzą sobie z opieką nad zwierzętami? Sprawdź.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają silną intuicję. Bez problemu odczytują intencje innych

Znaki zodiaku a opieka nad zwierzętami

Waga

Mimo że Waga uwielbia zwierzęta, nie oznacza to, że umie się nimi zajmować. Opieka nad żywą istotą to dla tego znaku zodiaku duży stres. Waga ciągle myśli o tym, co może zrobić źle. Pomoc w opiece nad czworonogiem, który należy do przyjaciół, to dla niej czysta przyjemność, sama nie powinna się jednak decydować na adopcję psa.

Strzelec

Strzelec nie potrafi usiedzieć w miejscu. Lubi się przemieszczać i zmieniać miejsce pobytu. Pomimo tego że ten znak zodiaku momentami marzy o posiadaniu zwierzęcia, szybko odkrywa, że pies stanowi dla niego przeszkodę w podróżowaniu. Strzelec często oddaje swoje zwierzę pod opiekę bliskich czy sąsiadów, a to nie wpływa dobrze na pupila.

Baran

Baran jest indywidualistą. Robi, co chce i działa po swojemu. Niestety, cierpliwość nie jest jego mocną stroną. Jeśli ten znak zodiaku jest posiadaczem psa, często zaniedbuje swoje obowiązki. Może mu się zdarzyć chociażby zapomnieć wyprowadzić swojego pupila na spacer.

Zobacz także: Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi

Polecane wideo

To ona została nową polską Miss Nastolatek 2022! Poznajcie Kalinę
To ona została nową polską Miss Nastolatek 2022! Poznajcie Kalinę - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Pushenozour (Ocena: 5) 06.03.2023 22:19
Jestem Wagą i was nie nawidze bo mam 7zwierząt w domu i wszystko ok więc morda w kubeł
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2023 11:01
To nie od znaku zodiaku zależy tylko od człowieka. Istotne jest też żeby osoby które się do opieki nad zwierzętami nie nadają, nie wchodziły w związki z psiarzami, czy kociarzami płci obojga, bo będzie tak jak w przypadku mojej siostry. Siostra to kocia i psia mama od zawsze. Związała się z facetem, który kompletnie nie czuje tematu i wiecznie mają spiny o coś. Bo on nie będzie psa wyprowadzał, bo mu się nie chce. A jak pójdzie to tylko siku, kupa i do domu. I pretensja że pies zamiast spać, to szaleje po domu. Jak ma nie szaleć jak nie wybiegany? Nie da psu się na spacerze obwąchać z innymi psami, bo przecież musiałby przystanąć na chwilę. Spacer to jest czas dla psa. Ale gość tego nie ogarnia. Miał zostać z psem, to spotkał się z kumplem, poszli na piwo, pies sam w domu się stresuje no i narobił na dywan. To on zamiast sprzątnąć, to czekał na moją siostrę, bo on przecież nie będzie się w tym babrał i najlepiej to żeby tego psa oddała, bo kłaki, bo syf. Siostra smutna i mówi, że kolejnego psa już nie przygarnie, bo to bez sensu. On będzie szczęśliwy, ona nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie