Znaki zodiaku, które wciąż spodziewają się najgorszego. Czarnowidztwo to ich znak rozpoznawczy

Optymizm zdecydowanie nie jest ich mocną stroną...
Znaki zodiaku, które wciąż spodziewają się najgorszego. Czarnowidztwo to ich znak rozpoznawczy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
14.01.2023

Wiele znaków zodiaku, do jakich należy między innymi Baran lub Lew, zawsze stara się dostrzegać we wszystkim pozytywy. Także w niełatwych, bardzo stresujących sytuacjach wolą założyć przysłowiowe różowe okulary i nie doprowadzić do tego, by ich myśli stały się przykre i szalenie negatywne. Inne jednak mają niemałe skłonności do snucia czarnych scenariuszy. Robią to nawet w sytuacjach, gdy nie mają do tego podstaw. Nie wierzą po prostu, że cokolwiek może się im udać. We wszystkim węszą podstęp lub zagrożenie. Jednym słowem, ich życie nie należy do łatwych i przyjemnych... Kogo można uznać za największych zodiakalnych czarnowidzów?

Zobacz także: To niepopularne imię oznacza „ukochaną”. Kobiety, które się tak nazywają, mają fascynujące osobowości

Najbardziej pesymistyczne znaki zodiaku

Panna

Do grupy największych pesymistów można bez trudu zakwalifikować osoby spod znaku Panien. Panny nierzadko zachowują się tak, jakby wstały lewą nogą. Nawet, gdy nie mają w danym życiowym momencie żadnych poważnych problemów, to i tak nie przestają się zamartwiać. Robiąc z igły widły, zawsze wynajdują jakieś nowe strapienie. Myślenie w stylu „co by było gdyby...” w bardzo pesymistycznym tonie to ich cecha rozpoznawcza. Niestety nie zachowują swojego czarnowidztwa jedynie dla siebie. Jedną z największych wad Panien jest to, że dołują i stresują swoimi niepokojącymi wizjami otoczenie... Gdy chce się im przekazać trochę optymistycznej dobrej energii i tak przeważnie stawiają na swoim. Pesymizm to ich drugie imię i nic się już na to nie poradzi. 

Koziorożec

W towarzystwie Koziorożców nawet najwięksi optymiści zaczynają się kłopotać o swoją przyszłość. W temacie czarnowidztwa stanowią dla Panien najpoważniejszą konkurencję. Nie żyje się z nimi łatwo. Chociaż Koziorożce nie mają złych zamiarów i swoimi scenariuszami nie zamierzają nikogo ranić, nierzadko psują najbliższym humor.

W dniu wyjazdu na wakacje, opowiadają wszystkim o makabrycznych wypadkach samochodowych, jakie niedawno miały miejsce na trasie owego przejazdu. Życząc przyjaciółce otrzymania nowej świetnie płatnej posady, gratulują jej, ale nie zapominają dodać, żeby nie cieszyła się za wcześnie, bo przecież przed nią trzy miesiące próbne...

Zobacz także: Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi

Polecane wideo

Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥
Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie