Ta cyfra numerologiczna skrywa mnóstwo tajemnic. Mało kto zna jej prawdziwą twarz

Osoby o tej cyfrze numerologicznej mają w sobie niezwykłą moc - świetnie wpływają na innych i łagodzą obyczaje.
Ta cyfra numerologiczna skrywa mnóstwo tajemnic. Mało kto zna jej prawdziwą twarz
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)/ Unsplash (Chris Liverani)
15.01.2023

Ludzie, których cyfrą numerologiczną jest trójka, mają w sobie niezwykłą moc. Ze względu na ich nieprzeciętne opanowanie, wrodzony spokój i wielką cierpliwość, doskonale wpływają na innych. Sprawiają, że ludzie w ich otoczeniu zaczynają czuć się znacznie bardziej zrelaksowani. Jednym słowem, swoją kojącą obecnością doskonale łagodzą obyczaje. 

Zobacz także: Influencerki oszalały na punkcie tego niezwykłego trendu. Nie dość, że relaksuje, to pozwala tworzyć przepiękne przedmioty

Jakie charaktery mają numerologiczne trójki?

Numerologiczne trójki są tajemnicze i nieodgadnione. Niekiedy wydają się być osobami pełnymi temperamentu. Innym razem pokazują introwertyczne charaktery. Bywają nieśmiałe i małomówne, a przy kolejnym spotkaniu nagle zamieniają się w charakterne gaduły. Mało kto zna ich prawdziwą twarz. Zawsze jednak cechuje je niezwykle optymistyczny stosunek do życia.

Ludzie za nimi przepadają. Są bowiem wyrozumiałe i bardzo empatyczne. Nigdy nikogo nie oceniają. Można na nie liczyć w trudnych momentach. Nie zostawiają przyjaciół w biedzie. Ujmują też wszystkich swą delikatnością, taktem i bardzo trafnym wyczuwaniem skrywanych przez innych emocji. W niezrównany sposób potrafią dodawać otuchy. Zawsze potrafią powiedzieć osobom, jakie akurat tego potrzebują kilka krzepiących słów, które doskonale napędzają ich do działania. Ponadto numerologiczne trójki są fantastycznymi dyplomatami. Nie ma dla nich konfliktów nie do rozwiązania. Są w stanie łagodzić nawet największe spory. 

Wrażliwe trójki mają romantyczne dusze. Nie w głowie im krótkotrwałe relacje. Marzą o wielkiej idealnej miłości. Ich oczekiwania są jednak niekiedy zbyt wygórowane. Kiedy okazuje się, że wymarzony książę z bajki ma jednak kilka wad i bywa momentami dość przyziemny, załamują ręce i szybko się zniechęcają. Przez podobne zachowania często bywają nieszczęśliwe i samotne

Gdy chcemy obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, dodajmy do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia. Jeśli otrzymamy wynik dwucyfrowy, zsumujmy go, aż otrzymamy jedną cyfrę. Będzie to nasza cyfra numerologiczna.

Zobacz także: Idealna dieta dla mózgu. Gdy zaczniesz ją stosować, Twoja pamięć i koncentracja będą niezawodne

Polecane wideo

Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥
Na ten manicure zapanuje szał w 2023 roku ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie