Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2023 roku. Kogo trafi strzała Amora?

One powinny otworzyć się na nowe uczucie.
Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2023 roku. Kogo trafi strzała Amora?
Fot. Unsplash (Scott Broome, Fadi Xd)
02.01.2023
Sylwia Kropiewnicka

Wielu z nas w ostatnich dniach grudnia robi podsumowanie mijającego roku. Jeśli 2022 r. upłynął Ci pod hasłem miłosnego zawodu, nie powinnaś się zniechęcać. Nowy rok to nowe szanse i możliwości, szczególnie jeśli zaliczasz się do tych czterech znaków zodiaku, które (jeśli wierzyć gwiazdom) w nadchodzącym roku znajdą miłość.

Zobacz także: Sprawdź, jaki styl ubierania się pasuje do Twojego znaku zodiaku

Waga

2023 r. będzie dla zodiakalnej Wagi bardzo dobrym czasem, jeśli tylko ona otworzy się na to, co nowe. Nie powinna bać się podejmować decyzji. Wago, bądź odważna! Ten znak zodiaku powinien chociaż spróbować zaryzykować, a zdziwi się, ile dobrego się wydarzy. Dla osób spod znaku Wagi, które są już w relacji, astrologia przewiduje poważny krok ku budowaniu wspólnej przyszłości.

Skorpion

Skorpion wie, czego chce, jednak 2023 r. przyniesie mu duże zmiany w kwestii oczekiwań. Ten znak zodiaku powinien przejąć inicjatywę, nawet jeśli zazwyczaj tego nie robi. Kiedy kobieta Skorpion będzie zgrywać niedostępną, druga połówka i tak znajdzie drogę do jej serca.

Strzelec

Nadchodzący rok będzie zdecydowanie należał do Strzelca, który swoją energią będzie inspirował innych do działania. Pomimo trudnych miłosnych doświadczeń, ten znak zodiaku otworzy się na nowe możliwości oraz miłość. Strzała Amora trafi go prosto w serce, a obiekt westchnień może stać się kimś dużo więcej, jeśli nawet nie najważniejszą osobą w jego życiu. Ten znak zodiaku powinien podejmować mądre wybory, 2023 r. może bowiem zaważyć na jego dalszym losie.

Koziorożec

Strzelec nie jest jedynym znakiem, który zostanie trafiony strzałą Amora. W przypadku Koziorożca stanie się to jednak dopiero późną wiosną, więc do tego czasu ma on czas, aby skupić się na sobie i przygotować emocjonalnie na nową relację. Nadchodzący rok w jego przypadku będzie pełen zmysłowej miłości. Ten znak zodiaku powinien słuchać przede wszystkim serca i dać szansę nowemu uczuciu, a może ono rzutować na jego przyszłość.

Zobacz także: Wszystko, co powinnaś o sobie wiedzieć, jeśli jesteś numerologiczną jedynką

Polecane wideo

„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł!
„Najdroższe supermieszkanie” w Krakowie właśnie zostało sprzedane. Kosztowało… 15 mln zł! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie