Te znaki zodiaku spędzą sylwestra samotnie. Czeka je spore rozczarowanie

Oni nie zaczną Nowego Roku zbyt dobrze.
Te znaki zodiaku spędzą sylwestra samotnie. Czeka je spore rozczarowanie
Fot. Unsplash (nine koepfer)
30.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Koniec 2022 roku jest trudnym czasem. Miały na to wpływ różne zjawiska astrologiczne takie jak np. mgła Neptuna. Może dobrze, że ten rok się już kończy, jednak przepowiednie na kolejny nie są zbyt optymistyczne. Nostradamus już wieki temu zapowiadał, że w 2023 roku dojdzie do katastrofy naturalnej. Podobnego zdania jest jasnowidz Gabriel, którego Radio Zet zapytało o wizję na nadchodzący czas. A co z sylwestrem? Te znaki zodiaku nie dość, że spędzą go samotnie, to jeszcze będą musiały zmierzyć się z miłosnym zawodem.

Zobacz także: Przerażająca wizja legendarnego niemieckiego jasnowidza. To, co przewiedział, mrozi krew w żyłach

Waga

Waga miała nadzieję, że zostanie zaproszona na sylwestrową randkę, czeka ją jednak spore rozczarowanie. Mimo że obiekt jej westchnień złożył wiele obietnic, okazało się, że są one bez pokrycia. Domniemany partner zodiakalnej Wagi bowiem już od dawna ma plany na sylwestrową noc. Niestety, nie uwzględnił jej w nich. Dla tego znaku zodiaku będzie więc lepiej, jeśli noc z 31 grudnia na 1 stycznia spędzi z bliskimi.

Bliźnięta

Sylwester nie będzie w tym roku udany również w przypadku zodiakalnych Bliźniąt. Ten znak zodiaku wyjdzie z założenia, że druga strona całkowicie się do niego dopasuje. Kiedy tak się jednak nie stanie, może to doprowadzić nawet do rozpadu relacji. Sylwestrowe plany, które miały Bliźnięta, posypią się w jednym momencie.

Koziorożec

Tegoroczny sylwester będzie intensywnym i trudnym czasem także dla Koziorożca. Jeśli w pory nie ugryzie się w język, może stracić wielką miłość. Awantura, do której ten znak zodiaku doprowadzi, sprawi, że straci on panowanie nad sobą. Możliwe, że wyrządzonych szkód już nie będzie się dało naprawić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku odpychają miłość. Narzekają na samotność, a nie dopuszczają do siebie uczucia

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn
Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
AXEL (Ocena: 5) 01.01.2023 21:27
He he ale ta mgła dziwna sprawdziłem jak wyglonda 🥺🥺🥺😬😬😬😬🥺🥺😬😬😬😬😬😬😬😬jakby co gram w Wolfcraft na nazywam się AXEL hcecie to mnie poszukajcie 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯
odpowiedz

Polecane dla Ciebie