To zjawisko może popsuć Ci nadchodzące święta. Lepiej trzymaj emocje na wodzy

Ostatni nów Księżyca w tym roku wypada na tle gwiazdozbioru Koziorożca 23 grudnia. Może to być trudny czas dla wielu z nas.
To zjawisko może popsuć Ci nadchodzące święta. Lepiej trzymaj emocje na wodzy
Fot. Unsplash (Ian Schneider, Dylan Hunter)
23.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Podczas ostatniego nowiu Księżyca w 2022 roku ten naturalny satelita znajdzie się bardzo blisko Ziemi. Właśnie dlatego to zjawisko nazywane jest supernowiem. Zdaniem astrologów, jest to dla nas dobry czas, aby odmienić swoje życie i wprowadzić w nim zmiany na lepsze. Niestety, osoby, które ulegną swoim emocjom, mogą mieć wyjątkowo zły nastrój, a przez to popsute święta Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie?

Ostatni nów Księżyca w 2022 roku

Z pewnością słyszałaś o prawie przyciągania, według którego to nasze myśli sterują naszym życiem i przyciągają do niego różne pragnienia. Działają trochę jak magnez – dostajesz to, o czym myślisz. Nów Księżyca sprawia, że prawo przyciągania ma jeszcze większą moc sprawczą. Dzieje się tak, ponieważ podczas nowiu stawiamy sobie cele na przyszłość i snujemy plany na nadchodący czas. Zdarza się często, że robimy to nieświadomie. Jak nów księżyca w Koziorożcu wpłynie na znaki zodiaku? Niektóre z nich zaczną myśleć pesymistycznie. Co więcej, mogą stracić wiarę w siebie i swoje umiejętności oraz dotychczasowe osiągnięcia. Dzisiejszy nów Księżyca może popsuć humor wielu osobom. Za wszystko ponosi winę zodiakalny Koziorożec, który pod względem osobowości znacząco różni się od pozostałych znaków. Ten znak zodiaku ciągle szuka w sobie czegoś, co mógłby udoskonalić.

Astrologowie mają sposób na ten trudny czas. Radzą, aby skupić się na tym, co dobre (np. wspomnienia) i nie wpadać w pesymizm.

Zobacz także: Dla tych znaków zodiaku grudzień może być ciężki. Powinny szczególnie na siebie uważać

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na zimę
Horoskop MIŁOSNY na zimę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie