Wszystko, co powinnaś o sobie wiedzieć, jeśli jesteś numerologiczną jedynką

Mocne i słabe strony, najsilniejsze cechy osobowości, najgorsze skłonności.
Wszystko, co powinnaś o sobie wiedzieć, jeśli jesteś numerologiczną jedynką
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)/Unsplash (Marianne Bos)
28.12.2022

Numerologiczne jedynki mają niezwykle silne osobowości. Są przebojowe, bardzo ambitne, stanowcze, odważne, niekiedy wojownicze. Lubią stawiać na swoim. Mają we krwi walkę o ideały. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Jeśli coś im się nie udaje, wymyślają coraz to nowsze metody na osiągnięcie danego celu. Dzięki temu, że nigdy się nie poddają, w końcu triumfują. 

Ich otoczenie widzi w nich autorytety. W niezwykle efektywny sposób potrafią zagrzewać innych do działania. To właśnie dlatego uważa się je za urodzone przywódczynie. Co ciekawe, nie muszą się wcale starać, aby zasłużyć na owe miano. Zawsze stają się liderkami grup w bardzo naturalny sposób. Ludzi najczęściej przyciąga do nich ich wielka wewnętrzna moc. To siła, dzięki której emanują niezrównanym hartem ducha. Przy numerologicznych jedynkach można po prostu czuć się bezpiecznie. Ma się bowiem nieodparte wrażenie, że zaradzą nawet najtrudniejszym problemom.  

Zobacz także: To oryginalne imię oznacza „bogatą dzięki walce”. Wierzono, że przynosi życiową pomyślność i świetnie kształtuje charakter

Numerologiczna jedynka: przebojowa liderka o narcystycznych skłonnościach

Ludzie, jakich numerologiczną cyfrą jest 1, zawsze robią na wszystkich niemałe wrażenie. Wiedzą doskonale, że ich magnetyzm i urok są nieprzeciętnie duże. Są więc przekonane o swojej ogromnej  wartości - wielka pewność siebie nigdy ich nie opuszcza.

Bardzo często wydają się wręcz narcystyczne. Ich zapatrzenie w siebie jest niestety nieuleczalne. To jedna z najbardziej toksycznych cech osobowości numerologicznych jedynek. Przekonane o swojej wyjątkowości, domagają się, aby otoczenie nieustannie było na ich każdy przysłowiowy gwizdek. Wszyscy mają dokładać starań, aby żyło się im lepiej i wygodniej. Aby osiągnąć pożądane rezultaty, bez oporów dokonują wielu manipulacji. Brakuje im empatii. Rzadko kiedy biorą sobie do serc to, że ich partnerzy, rodzina, czy przyjaciele cierpią przez ich egoizm. 

Zobacz także: „Gdy zaproponowałam partnerowi ślub, wszyscy byli oburzeni”. Kobiety, które oświadczają się mężczyznom

Polecane wideo

Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje
Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie