Te znaki zodiaku odpychają miłość. Narzekają na samotność, a nie dopuszczają do siebie uczucia

Często wszystkiemu winien jest ich trudny charakter.
Te znaki zodiaku odpychają miłość. Narzekają na samotność, a nie dopuszczają do siebie uczucia
Fot. Unsplash (Toa Heftiba, Clay Banks)
26.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Wiele osób marzy o miłości, jednak kiedy ta puka do ich drzwi, zatrzaskują je przed jej nosem. To częsty schemat, za który odpowiada zazwyczaj trudny charakter danej osoby. Które znaki zodiaku narzekają na samotność, a koniec końców odpychają miłość? Sprawdź.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią dominować. Ich partnerki nie mają zbyt wiele do powiedzenia

Ryby

Ryby są zazwyczaj zamknięte w sobie, przez co okazywanie uczuć przychodzi im z dużą trudnością. To także sprawia, że otoczenie może odbierać je jako gburowate. Ten znak zodiaku często rezygnuje ze zrobienia pierwszego kroku, ponieważ boi się odrzucenia. Jeśli druga strona nie będzie odważniejsza, relacja będzie miała raczej małe szanse powodzenia.

Skorpion

Mimo że Skorpion wydaje się być pewny siebie, on także ma dość duże problemy ze zrobieniem pierwszego kroku. Zodiakalny Skorpion to często osoba, która odnosi sukcesy na innych polach, jednak nie ma szczęścia w miłości. Dużą rolę odgrywa tu także fakt, że potencjalnego partnera może wystraszyć właśnie ta pewność siebie, którą cechuje się Skorpion. Taka osoba czuje się jakby nie była dla niego wystarczająco dobra.

Lew

Zodiakalny Lew zazwyczaj jest uparty i lubi postawić na swoim. Niestety, w związku lubi dominować, przez co jego druga połówka może odczuć, że jej potrzeby zostały zepchnięte na bok. Lew nie odpuszcza nawet w trakcie awantury. Właśnie to jest powodem, dla którego jego partnerka w końcu decyduje się odejść.

Strzelec

Strzelec charakteryzuje się dużą spontanicznością. Ten znak zodiaku jest także żądny przygód. Właśnie z tego powodu utarło się przekonanie, że nie jest to najlepszy materiał na żonę czy męża. Nie zawsze się to jednak sprawdza. Fakt, że Strzelec potrzebuje wielu bodźców, nie zawsze oznacza od razu, że będzie zdradzał. Wręcz przeciwnie – Strzelce są troskliwe, a rodzinę stawiają ponad wszystko. Potrzebują jednak czasu, aby się otworzyć na relację i zaufać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają skłonności do udawania. Mało kto zna ich prawdziwą twarz...

Polecane wideo

Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn
Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Harry styles (Ocena: 5) 26.12.2022 22:45
Papilot daj coś o harcerstwie i o druzynie 96 kdh Zew Ctluhu
odpowiedz
Jestem kociarą🐱🥰 (Ocena: 5) 26.12.2022 20:13
Ja ryba 🐠🐋🐟
odpowiedz

Polecane dla Ciebie