Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi

Ludzie wręcz przepadają za tymi osobami. Są szlachetne i godne zaufania.
Ta numerologiczna cyfra to uosobienie dobroci. Dzięki swym mocom błyskawicznie zjednuje sobie ludzi
Fot. Unsplash (Ricardo Lopez)/ Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
10.01.2023

Osoby, jakich cyfrą numerologiczną jest dwójka, mają nieprzeciętnie szlachetne serca. Są niezdolne do manipulacji, podłości i wyrządzania nawet najmniejszych przykrości. Cechuje je wielka wrażliwość oraz empatia. Nie są w stanie przejść obojętnie wobec krzywd innych. To ludzie zawsze gotowi do niesienia pomocy i wyciągania rąk do tych, którzy popadli w tarapaty bądź są po prostu nieszczęśliwi. Zawsze można na nich liczyć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...

Numerologiczne dwójki: ludzie o gołębich sercach

Jeśli numerologiczne dwójki obdarzą kogoś zaufaniem i uznają go za swego przyjaciela, będą przekonane o tym, że jest to przyjaźń do końca życia. Bardzo podobnie jest w nawiązywanych przez nie miłosnych relacjach. Zakochane na zabój dwójki głęboko wierzą w romantyczną legendę o dwóch idealnie dobranych połówkach pomarańczy. Dla miłości potrafią znieść naprawdę wiele. Ich poświęceniom dla dobra związku nie ma końca

Mimo że osoby, jakich cyfrą numerologiczną jest 2 posiadają raczej introwertyczne charaktery i nie można uznać ich za przebojowe dusze towarzystwa, bardzo szybko potrafią zjednywać sobie ludzi. Bije od nich po prostu niezwykła, szalenie pozytywna energia i ciepło, dzięki którym w ich obecności można poczuć się odprężonym i spokojnym. Jeśli zaczyna się z nimi obcować, wszystko wydaje się znacznie prostsze. Kłopoty i frasunki przestają nagle przybierać na sile. 

Jeżeli chcemy obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, dodajmy do siebie wszystkie cyfry, jakie znajdują się w naszej dacie urodzenia. Jeśli otrzymamy wynik dwucyfrowy, zsumujmy go, aż otrzymamy jedną cyfrę. Będzie to właśnie nasza cyfra numerologiczna. 

Zobacz także: Przyjaciółka podrywa wyłącznie tych facetów, którzy wpadną mi w oko...

Polecane wideo

Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje
Z jakich grzechów Polacy spowiadają się najczęściej? Grzech numer jeden zaskakuje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie