Styczniowi mężczyźni. Jak wyglądają związki z Wodnikami?

Jakie osobowości mają mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku?
Styczniowi mężczyźni. Jak wyglądają związki z Wodnikami?
Fot. Unsplash (Keenan Lynch/Vassily Koloda)
01.01.2023

Mężczyźni spod znaku Wodnika to osoby o bardzo silnych charakterach. Są niezwykle odważni, zdecydowani i doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Kochają smak ryzyka i adrenalinę. Są w stu procentach przekonani o tym, że odniosą wielki sukces i że wszystkie ich marzenia muszą się spełnić. Nie mają żadnych zahamowań w drodze do konkretnych celów. Po prostu zazwyczaj od dzieciństwa posiadają niezachwianą wiarę w to, że zasługują na szczęśliwe, ekscytujące życie. Nie poddają się nawet w chwilach, kiedy ich otoczenie zaczyna załamywać ręce. Walczą do końca i do krańca swych sił, zawsze wracając do domów z tarczami, a nie na nich. 

Zobacz także: Cyfra numerologiczna, która gwarantuje wielkie powodzenie. Zapewnia urok i magnetyzm

Związek z Wodnikiem - emocjonujący, ale niełatwy

Wodniki to wielcy indywidualiści. Zawsze chcą robić wszystko po swojemu i ani myślą, aby zacząć  podążać za tłumem. Przestrzegani przed jakimiś wyborami, nie mają najmniejszej ochoty słuchać o czyichś przetartych szlakach i porażkach. Wolą przekonać się o wszystkim na własnej skórze. Są pewni tego, że nawet jeśli komuś się coś nie udało, to im musi się w tej materii powieść. 

Mężczyźni spod znaku Wodnika mają skłonności do wpadania w samouwielbienie. Uważają, że na wszystkim się znają i nie powstrzymują się z wypowiadaniem swoich opinii, nawet jeśli nie byli o nią pytani. To cecha, która bardzo często irytuje ich otoczenie. Gdy zaczyna się ich krytykować i wpadać w złość przez ich impertynencję, ani przez chwilę nie biorą tego do siebie. Tak, naprawdę niełatwo wpłynąć na Wodnika...

Ponadto nie owijają w bawełnę. Są konkretni i szczerzy, czasami aż za bardzo... To po prostu szczerość do bólu.  Nie są ludźmi, którzy ważą słowa, więc nierzadko przez ich nieprzemyślane wypowiedzi dochodzi do konfliktów. 

Związek z Wodnikiem można uznać za bardzo emocjonujący, lecz niełatwy. To ludzie, którzy kochają przygody i silne doznania, więc nie sposób się z nimi nudzić. Są czuli, niezwykle opiekuńczy, a do tego bardzo zmysłowi. Przeszkodą w osiągnięciu idealnej harmonii w relacjach z nimi jest wspomniany upór. Wodniki nigdy nie przyznają się do swoich błędów. Nie przepraszają, idąc w zaparte, nawet jeśli wiedzą, że nie mają racji. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...

Polecane wideo

Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2023 00:29
O, był już baran, teraz jest wodnik, a koziorożec nadal nie istnieje. Owacje na stojąco!
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 15:25
a Koziorożce gdzie? większość stycznia to właśnie Koziorożec...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 15:24
zdałoby się na głównej też poprawić. tam nadal Barany.
odpowiedz
Lingwista onanista (Ocena: 5) 01.01.2023 03:17
Haha, poprawcie błąd. W styczniu to tylko Koziorożce i Wodniki się rodzą. Nie jestem mistrzem astrologii, ale bez przesadyzmu. 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 01:22
Styczniowi faceci to barany? Przepraszam, a od kiedy? Wy nie macie pojęcia o astrologii, a bierzecie się za pisanie na ten temat artykułów.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie