Te znaki zodiaku w nadchodzące święta poczują się samotne. Boże Narodzenie przyniesie im wiele smutku

Jeśli skupią się na sobie, lepiej to zniosą.
Te znaki zodiaku w nadchodzące święta poczują się samotne. Boże Narodzenie przyniesie im wiele smutku
Fot. Unsplash (Rodolfo Marques, lilartsy)
23.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Boże Narodzenie to czas, który spędzamy w gronie rodziny. Łamiemy się opłatkiem i cieszymy chwilą. Nie dla wszystkich jednak te święta będą dobrym wspomnieniem. Tym znakom zodiaku mogą przynieść wiele smutku. Miłosny horoskop na grudzień nie pozostawia złudzeń, że nie wszyscy przeżyją happy-end rodem ze świątecznej komedii romantycznej. Baran, Rak i Wodnik lepiej zniosą rozczarowanie, jeśli nie będą mieli wygórowanych oczekiwań. Dlaczego koniec grudnia może im przynieść wiele smutku? Wyjaśniamy.

Zobacz także: Dla tych znaków zodiaku grudzień może być ciężki. Powinny szczególnie na siebie uważać

Miłosny horoskop na grudzień nie jest łaskawy dla tych znaków zodiaku

Rak

Rak tkwi w trudnym związku i mimo że od dawna musi się zmagać z licznymi problemami, cały czas na nadzieję, że będzie dobrze. Niestety, może się tylko rozczarować. To właśnie Boże Narodzenie w przypadku zodiakalnego Raka będzie czasem kulminacji złych wydarzeń. Bliska osoba wyzna mu, że nie widzi przyszłości dla tej relacji.

Wodnik

Koniec grudnia będzie dla zodiakalnego Wodnika czasem zmian. Uświadomi sobie bowiem, że związek, w którym widział potencjał, w rzeczywistości nie ma większych szans. Druga strona nie miała wobec Wodnika poważnych zamiarów. Niestety, tylko stracił czas. Tym bardziej powinien pamiętać, że Nowy Rok może mu przynieść wiele dobrego.

Baran

Ukochana osoba dostarczy Baranowi mnóstwa trudnych emocji. Ten znak zodiaku był pewien, że wszystkie rozterki są już za nim, a święta i sylwestrową noc spędzi z tą wyjątkową osobą. Rzeczywistość okaże się jednak dla niego brutalna. Jego sympatia zerwie kontakt bez słowa wyjaśnienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają skłonności do udawania. Mało kto zna ich prawdziwą twarz...
Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12.
Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie