Dla tych znaków zodiaku grudzień może być ciężki. Powinny szczególnie na siebie uważać

Problemy zdrowotne mogą dać się im we znaki. Dbajcie o siebie!
Dla tych znaków zodiaku grudzień może być ciężki. Powinny szczególnie na siebie uważać
Fot. Unsplash (Rodolfo Sanches Carvalho)
17.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Końcowi 2022 roku towarzyszy wiele mrocznych zjawisk astrologicznych, które mogą mieć wpływ na nasze zachowanie. Pełnia Księżyca w Bliźniętach czy mgła Neptuna sprawiały, że targały nami sprzeczne emocje. To nie koniec złych wieści, szczególnie dla niektórych znaków zodiaku. Na co w grudniu powinny zwrócić uwagę Panny, Lwy i Barany? Ich zdrowie może być zagrożone.

Zobacz także: Astrologowie ostrzegają przed mgłą Neptuna. Jak na nas wpłynie to zjawisko?

Te znaki zodiaku w grudniu muszą na siebie szczególnie uważać

Grudzień wielu z nas kojarzy się z magicznym czasem. Świąteczna atmosfera i sylwestrowa zabawa pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie i nastawienie do życia. W tym wyjątkowym czasie te znaki zodiaku powinny jednak mieć się na uwadze, jeśli nie chcą wylądować w szpitalu.

Lew

Zodiakalny Lew do funkcjonowania na pełnych obrotach potrzebuje dużej ilości słońca. Aura, która teraz panuje za oknem, sprawia, że czuje się wyczerpany. Niestety, osoba spod tego znaku zodiaku w najbliższym czasie może zauważyć, że jej odporność jest na bardzo niskim poziomie. Lwa będą męczyły najprostsze czynności, dlatego powinien odpuścić na jakiś czas i zregenerować siły, a wróci do gry silniejszy.

Panna

Panna jest ambitna i nie boi się ciężkiej pracy. Chce od życia wiele, a żeby to osiągnąć, pracuje bez odpoczynku. Panno, astrologowie to stanowczo odradzają! Stres wywołany przez pracę może spowodować osłabienie całego organizmu, a to z kolei może przyczynić się do choroby.

Baran

W grudniu osoby spod znaku Barana muszą uważać na to, komu zaufają. Jeśli uwierzą niewłaściwej osobie, czeka je bolesne rozczarowanie. Zodiakalne Barany będą miały szczególnie ciężko, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Dla osób spod tego znaku najlepiej będzie, jeśli w tym miesiącu skupią się na sobie. Tym samym unikną wielu emocjonalnych strat.

Zobacz także: Rada jasnowidzki Aidy na koniec roku. „Twój adres to Ty”

Polecane wideo

Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie?
Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Jestem kociarą🐱 🥰 (Ocena: 5) 25.12.2022 22:33
Papilot daj coś o harcerzach z drużyny 96 kdh Zew Ctluhu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie