Znaki zodiaku, które rzadko okazują wdzięczność. Mają wrażenie, że wszystko się im należy

Bardzo często myślą, że są centrum wszechświata...
Znaki zodiaku, które rzadko okazują wdzięczność. Mają wrażenie, że wszystko się im należy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
25.12.2022

Wiele znaków zodiaku, na przykład Lwy, Koziorożce, czy Panny cechuje niezrównana szlachetność. Jeżeli ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń, oferując wsparcie w trudnych chwilach, będą mu wdzięczne po wsze czasy. Nie tylko od razu szczodrze mu się odwdzięczą, ale zapewnią też, że może liczyć na podobną postawę z ich strony w przyszłości. Inne jednak są ich całkowitym przeciwieństwem. Okazywanie wdzięczności to dla nich wręcz rzecz egzotyczna. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nie potrafią trzymać języka za zębami. Lepiej nie zdradzać im swoich sekretów...

Znaki zodiaku, które nie bywają wdzięczne nawet za wielką pomoc

Baran

Barany są bardzo często przekonane o swojej wyjątkowości. Doskonale zdają sobie sprawę ze swoich licznych zalet, do jakich należy między innymi nieprzeciętna inteligencja i wielka ambicja. Jako że przejawiają silne cechy przywódcze, nierzadko traktują ludzi ze swojego otoczenia jak swoich podwładnych. Dla dobra ważnych dla Baranów spraw, wszyscy mają dwoić się i troić, w żadnym razie nie narzekać i zawsze być w gotowości do działania. Niestety Barany ani myślą im za to dziękować... 

Ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku są po prostu egocentryczni i zapatrzeni w siebie. Brakuje im empatii. Zawsze robią to, co dla nich najwygodniejsze. Nie stronią więc od manipulowania innymi. Nie mają najmniejszych wyrzutów sumienia, jeżeli wykorzystają czyjeś dobre serce. Wdzięczność nie leży w ich naturze. 

Wodnik

Kolejnym znakiem zodiaku, który może nie podziękować nam za zrobienie mu wielkiej przysługi jest Wodnik. Wodniki mają w zwyczaju na pierwszym miejscu stawiać swoje potrzeby. Rzadko kiedy biorą pod uwagę to, co pomyślą lub poczują inni. Rozmyślają głównie o swoich planach, do jakich chętnie włączają innych ludzi. Nadzwyczaj często proszą innych o rozmaite przysługi. Ci nie podejrzewają nawet, że Wodniki traktują ich instrumentalnie...

Podobnie jak Barany wcale nie czują się źle z tym, że ktoś poświęcał dla nich swój cenny czas i robił, co mógł, by je zadowolić, a one nawet tego nie doceniły. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...

Polecane wideo

Idealne fryzury na wielkie wyjścia. Zrobisz je zaledwie w kilka minut i będziesz wyglądała genialnie
Idealne fryzury na wielkie wyjścia. Zrobisz je zaledwie w kilka minut i będziesz wyglądała genialnie - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Ala (Ocena: 5) 26.12.2022 23:51
a gdzie Lwy ? te nie są wdzięczne za nic :D
odpowiedz
Kiedyś Cię pokocham (Ocena: 5) 25.12.2022 22:30
Ja jestem ryba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2022 11:03
Brakuje Lwa. Miałam znajomą Lwa która regularnie płakała mi w rękaw, żeby na sam koniec powiedzieć, że się wtrącam w jej życie, chociaż nawet jej o nic nie wypytywałam i nie komentowałam, po prostu słuchałam jej skutków i żali.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie