Astrologowie ostrzegają przed mgłą Neptuna. Jak na nas wpłynie to zjawisko?

Momentami może być ciężko…
Astrologowie ostrzegają przed mgłą Neptuna. Jak na nas wpłynie to zjawisko?
Fot. Unsplash (Manouchehr Hejazi)
14.12.2022

Po mrocznej pełni Księżyca w Bliźniętach, która mogła nas całkowicie rozstroić, teraz będziemy musieli zmierzyć się z kolejnym niebezpiecznym astrologicznym zjawiskiem. Mgła Neptuna, o której mowa, wywrze na nas silny wpływ. W tym tygodniu lepiej nie podejmować ważnych życiowych decyzji. Nasze wybory mogą być bowiem podyktowane silnymi emocjami, przez które stracimy panowanie zarówno nad sobą, jak i nad sytuacją.

Zobacz także: Wskazówki astrologów na najbliższe dni. Pomogą przetrwać trudny czas

Mgła Neptuna – jak na Ciebie wpłynie?

W normalnych okolicznościach może się zdarzyć, że pod wpływem Neptuna dokonasz czegoś, co wcześniej wydawało się niemożliwe do tego stopnia, że uwierzysz w cuda. Tym razem jednak będzie inaczej. Jak Neptun na Ciebie wpłynie w tym tygodniu? Może Cię dopaść silne zmęczenie, możesz się poczuć bezsilna i słaba. Mgła Neptuna będzie czasem, kiedy musisz ujrzeć rzeczy takimi, jakie są w rzeczywistości. 

Jeśli myślałaś, że wcześniej doświadczałaś huśtawki nastrojów, było to nic w porównaniu z tym, co czeka Cię teraz. Mgła Neptuna szczególnie da nam się we znaki od środy do piątku. Wówczas zaczniemy uciekać do świata fantazji, a powrót do rzeczywistości będzie bolesnym doświadczeniem. Nie raz spotkasz się z rozczarowaniem, więc lepiej miej dla siebie dużo cierpliwości. Neptun będzie miał największy wpływ na osoby spod znaku Bliźniąt, Panny, Strzelca oraz Ryb. One szczególnie powinny uważać na podejmowane decyzje i nie rzucać pracy pod wpływem impulsu… W tym przypadku ważne będzie zachowanie zdrowego rozsądku i nieuleganie emocjom.

Zobacz także: Rada jasnowidzki Aidy na koniec roku. „Twój adres to Ty”

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Najpiękniejsze uczestniczki wszystkich edycji TOP MODEL
Najpiękniejsze uczestniczki wszystkich edycji TOP MODEL - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie