Tego lepiej nie rób w grudniu, żeby nie zapeszać!

Lepiej nie kłóć się z innymi, a zazdrość trzymaj na wodzy.
Tego lepiej nie rób w grudniu, żeby nie zapeszać!
Fot. pexels
07.12.2022

Grudzień kojarzy nam się głównie z dużą ilością wolnego. Wigilia, Boże Narodzenie i Sylwester sprawiają, że ten miesiąc jest magiczny. Jak się okazuje, w grudniu bardzo łatwo jest o pecha! Co robić, a raczej czego nie robić, aby go uniknąć? Podpowiadamy.

Zobacz także: Grudniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Koziorożce?

Czego lepiej nie robić w grudniu, żeby nie zapeszać?

Nie zaciągaj długów

Niestety, organizacja świąt to duży wydatek, a teraz coraz większy, jeśli weźmiemy pod uwagę ceny w sklepach. Właśnie z tego powodu wiele osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki. A tymczasem grudzień jest na to najgorszym momentem. Jeśli wierzyć starym porzekadłom, zaciągnięcie długu w grudniu może spowodować, że długi będą się za Tobą ciągnęły przez cały następny rok.

Odpuść sobie daleką podróż

Jeśli marzysz o wakacjach w tropikalnym kurorcie bądź idziesz na całość i wybierasz się w podróż dookoła świata, nie rób tego w grudniu! Z takimi planami lepiej poczekać do stycznia. Niektórzy wierzą, że z grudniowej podróży można… nie wrócić.

Spasuj z zazdrością

Zazdrość nie jest dobra i powinno się na nią uważać zawsze, jednak w grudniu szczególnie. Jeśli jesteś zazdrosna o kogoś w ostatnim miesiącu roku, problemy tej osoby mogą przejść na Ciebie.

Nie szalej z zakupami

Porzekadło mówi, że jeśli w grudniu wydasz dużo pieniędzy na przypadkowe przedmioty, w kolejnym roku możesz mieć problemy finansowe. Nie oznacza to jednak, że masz zakaz kupowania prezentów! Grudniowe wydatki dobrze jest jednak zaplanować.

Nie kłóć się z innymi

Grudzień to miesiąc odpuszczania. Mija kolejny rok, to czas refleksji i podsumowań. W grudniu także warto dobrze żyć z innymi. Jeśli się z kimś poważnie pokłócisz, ta osoba najprawdopodobniej będzie twoim wrogiem przez cały kolejny rok.

Zobacz także: Astrologiczna bratnia dusza. Sprawdź, z jakimi znakami zodiaku masz szanse stworzyć niezwykle silną więź

Źródło: kobieta.pl 

Polecane wideo

Mikołajki last minute. Te prezenty znajdziesz w sieciówkach!
Mikołajki last minute. Te prezenty znajdziesz w sieciówkach! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gościówa (Ocena: 5) 25.12.2022 22:35
Kurde ale hot
odpowiedz

Polecane dla Ciebie