Wskazówki astrologów na najbliższe dni. Pomogą przetrwać trudny czas

Czeka nas nietypowa pełnia księżyca.
Wskazówki astrologów na najbliższe dni. Pomogą przetrwać trudny czas
Fot. Pexels (Griffin Wooldridge, Ruvim)
08.12.2022

Horoskop na obecny tydzień nie ma dla nas litości. Trudne emocje i traumatyczne wręcz sytuacje wycisną na nas swoje piętno. Czeka nas m.in. pełnia księżyca, która sprawi, że będziemy aż kipieć od emocji. Właśnie dlatego astrologowie radzą, co zrobić, aby jakoś przejść przez ten wymagający czas. Zastosujesz się do ich wskazówek?

Zobacz także: Astrologiczna bratnia dusza. Sprawdź, z jakimi znakami zodiaku masz szanse stworzyć niezwykle silną więź
8 grudnia może okazać się wyjątkowo trudnym czasem dla ludzi. Wszystko za sprawą pełni księżyca w Bliźniętach. Możliwe, że Ty bądź ktoś bliski odkryje, że karmił się złudzeniami i nie potrafił właściwie ocenić sytuacji. Niestety, musimy uczyć się na błędach, a przydatne w tym może okazać się podsumowanie mijającego roku.

Wskazówki astrologów na najbliższe dni

Zrób podsumowanie, zmień strategię

Nie czekaj z bilansem mijającego roku aż do Sylwestra. Równie dobrze możesz zrobić go już teraz. Z pewnością zdasz sobie sprawę z tego, że twoje cele nie mogły zostać osiągnięte, ponieważ postawiłaś sobie poprzeczkę zbyt wysoko. Trzeba mieć cele i ambicje, ale wszystko w granicach rozsądku.

Podsumowanie roku sprawi także, że zrozumiesz, iż błędne były twoje założenia. Pamiętaj, aby się szybko nie poddawać i nie zniechęcać. Najlepiej jest zmienić punkt widzenia, pozwoli Ci to nabrać dystansu i cieszyć się życiem.

Poczekaj z inwestowaniem pieniędzy

Najbliższa pełnia Księżyca u wielu osób wywoła nerwowe działania. Mimo że będziesz chciała osiągnąć wiele, możesz wiele stracić. Dotyczy to także pieniędzy. Nadchodzący czas wymaga od nas elastyczności. Zachowaj otwarty umysł i nie pielęgnuj w sobie urazy.

Bądź sobą

W obecnym tygodniu najważniejsze jest, aby zachować spokój i niczego na sobie nie wymuszać. Jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi, najlepiej będzie jeśli będziesz dawać z siebie tyle, ile potrafisz. Jeśli zaangażujesz się ponad swoje siły, może Cię spotkać bolesny zawód. Lepiej sobie tego oszczędzić.

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które zupełnie nie przejmują się opiniami innych. Zawsze robią to, na co mają ochotę

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Mikołajki last minute. Te prezenty znajdziesz w sieciówkach!
Mikołajki last minute. Te prezenty znajdziesz w sieciówkach! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 08.12.2022 09:22
To wbrew pozorom bardzo dobry czas. Gdy ktoś nas skrzywdził, to możemy się na nim łatwo odegrać. Gdy pomyślimy o swoim bólu, to ta osoba odczuje ten ból fizycznie (bezsenne noce, palpitacje serca, zawały, zatory, udar, nawet śmierć). Tylko chodzi o to aby pomyśleć o swojej krzywdzie w sposób taki, aby sobie o niej przypomnieć, lecz nie życzyć źle tej osobie. Wówczas negatywna energia w nią trafi, lecz nie wróci do nas. Ot, taki mały prezent od życia. Poza tym ta pełnia sprzyja osobom spod znaku Bliźniąt, pozwoli spełnić ich marzenia. Los uśmiechnie się do bliźniaków, które w ciągu ostatnich dwóch lat miały ewidentnie pod górkę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie