Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią dominować. Ich partnerki nie mają zbyt wiele do powiedzenia

Oni lubią mieć kontrolę nad sytuacją.
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią dominować. Ich partnerki nie mają zbyt wiele do powiedzenia
Fot. Unsplash (Drew Hays)
10.12.2022
Sylwia Kropiewnicka

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią dominować nad partnerką. Lubią też, kiedy jest uległa i posłuszna. Co łączy Strzelca, Lwa i Barana? Związek z takim partnerem nie zawsze jest prosty, a wręcz zazwyczaj jest trudny. Sprawdź, z czego wynika ich chorobliwa chęć kontrolowania sytuacji.

Zobacz także: Grudniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Koziorożce?

Dominujące znaki zodiaku

Strzelec

Mężczyzna Strzelec to niepoprawny romantyk, chociaż zazwyczaj dobrze się z tym ukrywa. Aby nie pokazać swojej delikatnej strony, często pozuje na twardziela. Przez to w stosunku do ukochanej bywa opryskliwy. Facet spod tego znaku zodiaku wymaga od kobiety, aby zrezygnowała z własnej niezależności, nie daje jednak tego samego w zamian. Relacja z nim wymaga dużo pracy i zaangażowania.

Lew

Zodiakalny Lew bardzo lubi być doceniany i bardzo nie lubi być ignorowany. Taki mężczyzna chce być traktowany jak król. Jego partnerka nie może być za bardzo samodzielna… Jeśli jest, Lew szybko się denerwuje, bowiem jego zdaniem to on powinien rządzić w relacji. Łatwo go wyprowadzić z równowagi, a kiedy się zdenerwuje ciężko mu się opanować.

Baran

Zodiakalny Baran ma dużą satysfakcję z tego, że kobieta się go słucha. Agresywne zachowania nie są obce dla tego znaku zodiaku. Nawet kiedy Baran wie, że przesadza, nie przeprosi… Zastanów się, czy na pewno chcesz z nim być?

Zobacz także: Astrologiczna bratnia dusza. Sprawdź, z jakimi znakami zodiaku masz szanse stworzyć niezwykle silną więź

Polecane wideo

Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie
Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie