Trzy znaki zodiaku, które zupełnie nie przejmują się opiniami innych. Zawsze robią to, na co mają ochotę

Jakie znaki zodiaku można uznać za na największych indywidualistów?
Trzy znaki zodiaku, które zupełnie nie przejmują się opiniami innych. Zawsze robią to, na co mają ochotę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
05.12.2022

Któż nie marzy czasem o posiadaniu niezwykle silnego, niepokornego charakteru jak bohaterka kultowego już serialu „Wednesday” wyreżyserowanego przez Tima Burtona. Mieć w sobie siłę, by przeciwstawiać się wszystkim niezbyt pozytywnie do nas nastawionym. Być zawsze w stu procentach sobą, nie dostosowując się do panujących norm, jakich nie akceptujemy. Tak, Wednesday Addams to indywidualistka posiadająca niezachwianą wiarę we własne siły i talent, która ani trochę nie przejmuje się opiniami innych. Które znaki zodiaku cechuje podobna życiowa postawa? 

Zobacz także: Błogie lenistwo ponad wszystko. Znaki zodiaku, których nie można uznać za pracowite

Znaki zodiaku, które mają w poważaniu opinie innych

Baran

Barany to osoby o bardzo silnych charakterach. Nawet jeśli mają odmienne zdanie od innych i zaczyna się je przez to negować, w ogóle nie biorą tego do siebie. Wręcz przeciwnie, zaczynają utwierdzać się w przekonaniu, że mają rację. Można je krytykować bez końca, a ich  samoakceptacja, jak i wielka pewność siebie ani drgną

Barany nigdy nie podążają za tłumem. Cenią sobie swój indywidualizm, a do tego są nadzwyczaj przekorne. Gdy potem okazuje się, że jednak nie miały racji, w żadnym razie nie przyznają się do błędu. Lepiej nie wymuszać na nich deklaracji o pomyłce, bo nic nie wskóramy. Przyparte do muru Barany wpadną tylko w niemałą irytację...

Bliźnięta

Bliźnięta to wielcy indywidualiści. Zawsze chodzą swoimi ścieżkami i nie wyobrażają sobie, że ktoś mógłby cokolwiek im nakazać bądź odradzić. Opinie innych są dla nich mało istotne, a jakiekolwiek negatywne uwagi, czy złośliwe komentarze wypowiadane pod ich adresem wywołują w nich jedynie pobłażliwy śmiech. Cenią swoją temperamentną osobowość. Bliźnięta mają po prostu buntownicze i nieskore do kompromisów dusze. Nie dadzą się nikomu zmanipulować. 

Skorpion

Skorpiony zawsze robią to, co im się żywnie podoba. Doradzanie im w jakiejkolwiek kwestii zazwyczaj bardzo źle się kończy. Zrobią... na przekór. Żaden Skorpion po prostu nie da się do niczego przekonać - ma swoją wizję i tyle. Ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku mają niezwykle silne poczucie niezależności. 

Nie mają najmniejszych problemów ze swoją innością i z tym, że odstają od reszty grupy, w jakiej przyszło im funkcjonować. Nie uważają swojej odrębności za wadę, lecz za ogromną zaletę. Pociąga je nieszablonowość. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie dadzą Ci dojść do słowa na randce. Wciąż mogą mówić tylko o sobie

Polecane wideo

Urocze dodatki do domu. Sprawią, że Twoje mieszkanie będzie niesamowicie przytulne
Urocze dodatki do domu. Sprawią, że Twoje mieszkanie będzie niesamowicie przytulne - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.12.2022 13:41
Jako skorpion zauważam swoją inność ale mam totalnie w dupie opinie innych mimo że jestem dość często chejtowany
odpowiedz

Polecane dla Ciebie